reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mmmm mnie bolą ale tylko w tedy jak je dotkne. Bo tak to raczej ich nie czuje. Są trochę większe co mnie bardzo cieszy i nie obraze się jak tsk już zostanie ;) Infiniti rozumie Cię jak się nie udaje to czlowiek odrazu chce znaleźć winowajce. Również jedtem zdania że hak cos nie zaszkodzi to warto spróbować ;)
 
reklama
hey,

w związku z wielkim wsparciem jakiego mi udzielacie należy Wam sie informacja, że krwawienie nie rozwinęło się. teraz tylko lekko plamię na brązowo. brzuch falami boli okresowo,ale do wytrzymania. wzięłam sobie wolne z pracy i relaksujemy się oglądając klasyczne filmy

agitek super wynik


jak radzicie? mam w sobotę jechać na betę, progsteron i estradiol, możnaby rano zrobić domowy test ciążowy
 
znalazlam coś takiego
Ściąga co się dzieje z zarodkami po transferze:

2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli

2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza
 
Magda myślę że beta minimalba ale powinba już wyjść a to krwawienie to napewno implantacja. Jeśli się martwisz to zrób wcześniej progesteron.
 
reklama
Do góry