reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kwiat_lotosu gratuluję z całego serca tych dwóch kreseczek. Bądź spokojna, betka napewno będzie wysoka. Tylko bez nerwów.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie.

vane76 trzymam kciuki również za Ciebie i Twoją betkę.
 
reklama
kwiat_lotosu ja jakoś cały czas o Tobie pamiętam, bo razem podchodziłyśmy do transferu poprzednim razem i wtedy miałam nadzieje ze razem nam sie uda. Tym razem na pewno tak bedzie. Ja to już bym tą bete robiła na Twoim miejscu. Bede trzymać kciukasy.
vene76 powodzonka też dla Ciebie.
 
molphin dziekujemy za słowa otuchy i wsparcie ;-)
kwiet_lotosu gratuluje i trzymam kciuki za wysoką betke:tak: ja mam 10dpt tak jak ty miałam transfer 7.02 biorąc z ciebie przykład to w sumie możemy z vane76 zrobić sikanca:-)
vane76 to teraz tylko my zostałysmy???
 
Ostatnia edycja:
bombel poczekam z betką do piątku, bo tak się umówiłam w klinice. Ale powiem szczerze, że jestem w nerwach, testy niby pozytywne, ale jakoś im nie wierzę. Muszę mieć na papierze wysoką betę :) A jak taka będzie to pewnie narobię w majtki czekając na usg serduszkowe...ajj człowiek całe życie się musi o coś martwić ;) A u Ciebie już 17 tc ! Szok, jak szybko minęło. Już niedługo poznasz płeć, masz jakieś przeczucia ?

adunia75 a ilu dniowe miałaś podane zarodki ? Może już sikaniec też by wyszedł :) Kiedy zamierzać betować ?
 
kwiat_lotosu - gratulacje kochana i trzymam kciuki za wysoką betkę! Pamiętam że jakiś czas temu pisałaś i polecałaś mi klinikę Artemida w Białymstoku, czy Ty teraz tam podchodziłaś ? Bo jakoś potem chyba nie było Cię tu jakiś czas więc nawet nie wiedziałam że teraz podchodziłaś do kolejnej procedury ...Ilu dniowe miałaś transferowane zarodki?
 
anja tak, teraz też podchodziłam w Artemidzie. Nie zaglądam często na to forum bo siedzę na artemidkowym, ale zobaczyłam, że są dziewczyny na tym samym etapie, więc się odezwałam :) W tym podejściu 7 komórek mi się zapłodniło i podano mi 2 blastocysty i udało się jeszcze 3 zamrozić. A jak u Ciebie wyglądają sprawy ? Będziesz próbowała dalej ?
 
kwiat_lotosu mam pytanko. Ja teraz planuję po moich 3 nieudanych IVF w Gdańsku zmienić klinikę i zastanawiam się nad Białymstokiem. Dużo słyszałam o Kriobanku, ale tam ponoć spore koszty. Ile Cię kosztowała cała procedura w Artemidzie, jeśli mogę spytać?
 
magdalena85 wszystkie 3 kliniki w Białymstoku mają dobre statystyki, moim zdaniem w Kriobanku trochę naciągają, fakt warunki mają super, ale robią sporo niepotrzebnych badań. Ja bym na Twoim miejscu wybrała Artemidę albo Bociana. W Artemidzie koszt ok 7000 za wszystko, wiadomo czasami trzeba przedłużyć stymulkę i koszt trochę wzrasta, ale nie słyszałam żeby ktoś zapłacił więcej niż 8000-8500zł. Teraz doszedł ten nieszczęsny vat (500zł) ale wiem, że mają go znieść. Lekarze są tam super. W Bocianie ceny są zbliżone i jest bardzo dobry dr.Mrugacz. Ale jeśli macie problemy z plemnikami to polecam jednak Art. z tego względu iż wykonują IMSI bez dopłaty.
 
kwiat_lotosu - coś mi się pomyliło że wcześniej podchodziłaś gdzie indziej a Ty po raz kolejny w Artemidzie tak? U mnie sprawy wyglądają tak że jestem po 2gim nieudanym podejściu i nie mam żadnych mrozaczków :-( Muszę zacząć wszystko od nowa i zastanawiam się nad podejściem w Polsce, może nad Artemidą... Dołączam się do pytania madzi85 o koszt procedury, kiedyś mi pisałaś ale teraz jestem ciekawa na świeżo po, a i u jakiego lekarza się leczyłaś tam? Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
kwiat_lotosu 4.02 mi pobrali a 7.02 był transfer wiec 3 dniowy. Bete w tym kraju robią dopiero jak test wyjdzie pozytywny taki maja system - co zrobić:confused2:
 
Do góry