reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ewelina co u Ciebie ? Czy plamienie ustąpiło ? Ja miałam leciutkie plamienie 7 i 8 dpt, ale to nie była implantacja. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej. Mi lekarz mówił żeby plamieniami aż tak bardzo się nie przejmować, bo zdarzają się w pierwszych tygodniach ciąży często. Trzeba wtedy więcej odpoczywać. Trzymam kciuki za Ciebie.
 
reklama
Ewelina125 ja mialam takie plamienie, ale nie trwało długo- zaczęło się wieczorem, ustąpiło rano. To było w 8dpt i wyglądało jak początek okresu. U mnie to była chyba implantacja zarodka. Powodzenia!!
 
ewelina - no i po co ci ten sikaniec , przecież one w wielu przypadkach nie pokazuja tak wczesnej ciąży , ale rozumiem cię , że chciałaś juz wiedzieć . Najlepiej idź w poniedziałek na betkę tymbardziej , że plamienie ustepuje - jak piszesz . Trzymam kciuki &&&&&&
 
Ewelina przyjmując, że plamienie było wynikiem implantacji to sikaniec nie wykazałby tak wczesnej ciąży :) Poza tym jakie zarodki miałaś podane, 3 dniowe ? Musisz jeszcze trochę poczekać kochana. Zabetkuj sobie w poniedziałek i wszystko będzie jasne. Ja mam dobre przeczucia. Tym razem musi się udać i to przynajmniej podwójnie :D
 
Dziewczyny napiszcie proszę jak powinny kształtować się poziomy hormonów podczas stymulacji i od czego to zależy. Z góry dzięki.
 
Czesc dziewczynki podgladam Was systematycznie i trzymam kciuki za WSZYSTKIE!!!!rozumiem Wasze rozterki bo sama je przezywam
w 8/9 dpt tez miałam plamienia wieczorem, czytałam zeby sie nie denerwowac i w moim przypadku sie udało!!!!wczoraj byłam na 1-szym usg to juz szósty tydzień i BIJĄ DWA SERDUSZKA. Szczęsie i radosc ogromna i tego WAM zycze!!!!!
 
reklama
Wow Pysia ale super newsy! Gratuluję Ci podwójnego szczęścia!!! Przy okazji zapytam ilu dniowe zarodki miałaś podane bo ja właśnie stoję przed tym dylematem.Ostatnio miałam podane 2 blastocysty a teraz rozmawiałam z lekarzem i zapytałam czy mogłabym mieć np.3 dniowe zarodki (bo są podzielone opinie czy lepsze blastocysty czy młodsze) i powiedział że jest taka możliwość
 
Do góry