reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
GRUDZIEŃ:

30: Zuzia2011 - wysoka betka
30: Dagnes78 - wysoka betka
30: elleni - wzorowy przyrost betki
30: Kinga_1- przygotowania do transferu
30: Jogo - wzorowy przyrost betki
30: Niepokorna - wzorowy przyrost betki
30: dorotav - podglądanie przed crio


STYCZEŃ:

1: sabaw - pozytywny tescik
3: dorotav - criotransfer ?
7: MagdaM33 - wizyta kontrolna
około 10: Kinga_1 - podglądanie endometrium
23: martaczi -podgladamy maluszka
27: martaczi - badanie prenatalne
Hope84 - udane crio
Madzia76 - punkcja
Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa

Kochaniutkie bardzo dzisiaj napiety harmonogram - powodzenia dla wszystkich - pieknych betek i udanych wizyt. Ja zaraz sie ubieram i jade na pobranie krwi... ogromne kciukasyyyyy za Was:)
 
Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie bety i pozytywne wieści na wizytach :tak:
Ja idę zaraz na wizytę do doktorka, omówić dalszy plan działania, oby wynik był owocny i zgodny z moimi oczekiwaniami, trzymajcie również kciuki :sorry2:
 
Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie bety i pozytywne wieści na wizytach :tak:
Ja idę zaraz na wizytę do doktorka, omówić dalszy plan działania, oby wynik był owocny i zgodny z moimi oczekiwaniami, trzymajcie również kciuki :sorry2:

Trzymamy mocno...ja juz po oddaniu krwi teraz tylko nerwowka do 16 ...
Odebralam w koncu protokol z zabiegu i z 10 jajeczek zaplodnilo sie tylko 5 z czego 3 mam na zimowisku...szczerze to liczylam na wiecej...
 
kobitki koniec roku pracowity widze w betki :) mam nadzieje ze już tylko pozytywne , 3mam kciukaski
Wszystkim tutaj dziewczynkom życze aby rok 2014 był lepszy dla nas niż ten 2013 niby płodny.
podsumowując ten rok wklejam wam końcowe statystyki z programu rządowego:


Ośrodek Studiów nad Płodnością Człowieka


  • Kończąc rok, podajemy kilka informacji podsumowujących program ministerialny i jego osiągnięcia:
    1. W pierwszym roku leczenia program zakładał udział 2 000 par, jednak do początku grudnia 2013 roku zarejestrowały się aż 7 702, z czego 5 238 par się zakwalifikowało. Na dzień 6.12.2013 roku leczenie było prowadzone u 4 116 par.
    2. Wg rejestru, najczęstszym kryterium kwalifikacji do programu są niepłodność idiopatyczna, czynnik męski oraz czynnik jajowodowy. Skuteczność leczenia w odniesieniu do 1 774 wykonanych do tej pory transferów wynosi 29,8%.
    3. Rodzaje zastosowanych procedur na dzień 6.12.2013 rok to: mikroiniekcja plemnika do komórki jajowej (ICSI) – 2629, mikroiniekcja z użyciem plemników uzyskanych podczas biopsji jądra (ICSI-TESA) – 39, mikroiniekcja z użyciem plemników uzyskanych podczas biopsji najądrza (ICSI-PESA) – 8, zapłodnienie in vitro ( IVF-ET) – 584.
    4. Wyniki leczenia na dzień 6.12.2013 rok (informacje zaraportowane dla 1774 transferów): brak powstałej ciąży klinicznej – 1245, ciąża kliniczna pojedyncza – 494, ciąża kliniczna wielopłodowa – 35
 
reklama
Genna mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie jakbyś mogła odpowiedzieć proszę, bo jesteśmy w podobnej sytuacji( nie udana próba i brak śnieżynek) czy miałaś po @ wizytę w swojej klinice? Pytam, bo myślałam, że to oczywiste, że będę mieć a powiedziano mi, że skoro mnie nic nie boli i nie mam zamrożonych zarodków to się mam zgłosić za 3 miesiące. Zastanawiam się czy to tylko tak jest w mojej klinice, czy program może przewiduje taka wizytę kontrolną po?
 
Ostatnia edycja:
Do góry