reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam kobietki:-)

almek , brydzia - Witamy dziewczyny u nas:happy2:

Jogo - Gratuluję pozytywnej betki:tak:

infinity
- Bardzo mi przykro , że Tobie się nie udało. :-(Daj znać po wizycie co dalej.

Lilia - Jestem chętna na spotkanie może w weekand 4-5 styczeń?
Co Wy na to dziewczyny , pasuje Wam ten termin?

Lilia - poczytałam trochę na temat tej kliniki w Mysłowicach. W sumie to nie wiem co mam o niej sądzić bo jak czytałam o personelu gównie embriologach to wszyscy szkoleni byli w Gyncentrum Ostrava czyli mogę powiedzieć że w mojej klinice. Ja chyba póki co zostanę u siebie bo nie wiem co by tu innego wymyślić. Najważniejsze czy coś mi z tych badań immunologicznych wyjdzie a potem się zobaczy.
 
reklama
dagnes, jeszcze nic nie jest przesądzone, czekamy na betę. A co do okresu i luteiny, ja zawsze dostawałam 2 dni po odstawieniu. Słyszałam też o przypadkach wcześniejszego plamienia, pomimo brania lutka.
 
No ja wlasnie przy poprzednich razach plamilam juz przy koncowkach. Dzis to moj 30dc.i nic,dlatego pytam o ta luteine. Doszukuje się czegokolwiek... No cóż,jutro się okaże.
 
doskonale rozumiem Twoje obawy i dociekania. Podczas każdego transferu zachowywałam się identycznie.
A transfer miałaś na cyklu naturalnym? Ja zawsze z estrofemem. Niezmiennie trzymam kciuki.:-)
 
Zuzia dziekuje ze pytasz ja czuje sie super zadnych boli i kluc gwaltownych czssem jak by cos ciagnelo ale nic mi nie dokucza. Martwie sie bo piersi tez mnie nie bola:( trzymam kciuki za betke jutrzehsza&&&&& napewno bedzie wysoka :)
Dagnes mam nadzieje ze twoje przypuszczenia sie nie sprawdza. Byly takie dziewczyny ktorym testy nie wyszly a beta tak .
Mam nadzieje ze jutrzejszy dzien bedzie dla nas laskawy w wysokie i prawidlowo przyrastajace betki!!!
 
dziewczyny trzymam kciuki za wasze bety jutro;-) bedzie dobrze:tak:

jo.m mnie niestety nie pasuje ten 4,5 bo chce pojechac do siostry na urodziny a mam okazje bo dowiedzialam sie ze od stycznia trace prace:wściekła/y: a moj maz ma wolne do 7.01 wiec skoro juz sie tak zlożyło to wykorzystam to.
oh niech sie konczy ten okropny 2013 r, nie dosc ze strata ciazy to i pracy:-(
 
ona witam cie ponownie, zbieraj sily na kolejna walke ktora tym razem wygrasz

dagnes mocno trzymam kciuki, za betke meeega duza
brydzia i almek witamy u nas na watku, wspolnie zawsze razniej

ja bede wkoncu jechala w styczniu na wizyte to wkoncu sie dowiem jaki plan dzialania i czy crio bedzie mozliwe przez tego miesniaka
szczerze nawet nie bardzo wierze ze sie uda bo zarodeczki slabiutkiej klasy
dobranoc dziewuszki
 
reklama
Do góry