reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja nie wiem jestem przerazona zobaczylam jak podawalam sobie crinone zel do pochwowy to poczulam lekki bol i na koncu aplikatora zauwazylam oznaki krwi a wiesz cos? prosze

ZOLZA a boli mnie tak jak do okresu nie bardzo tyle,ze to takie obiawy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kama, moze sie tylko zadrapalas. Spokojnie kochanie. Tylko sie nie stresuj. To tez moze byc plamienie implanacyjne. Watpie, ze to @ chociaz tak tez czasem bywa. Idz polezec i ja bym Ci na wszelki wypadek radzila zwiekszyc dawke progesteronu. Sama tak mialam i lekarz wlasnie to mi zalecil. Chyba, ze wolisz poczekac do jutra i zadzwonic do kliniki. Mysle, ze jezeli ilosc jest sladowa to powinno byc ok
 
Zołza - mam dzis chyba dola a tak czekalam ta ten 1 dzien II proby, tak, tak mowil ale ostatnio tez mialo byc dobrze, dobre wyniki, dobre jajeczka, 2 dobre zarodki...duze szanse ii...............i dupa.......przespie sie moze jutro bedzie lepiej.....
 
ZOLZA,jak dobrze,ze tu bylas troche mnie uspokoilas napewno sie nie zadrapalam nic z tych rzeczy,jak jest z @ kiedy sie dostaje jak sie nie uda?
 
Lena, wiem co czujesz. Tez sie boje kolejnej porazki jak cholera. Wydaje mi sie, ze sie nie wyluzujesz jak nie pozbedziesz sie miesniaka. Wiem, ze wlasnie zaczelas drugie podejscie i nie mozesz sie doczekac pozytywnego wyniku. Tyle ze jak nie uspokoisz nerwow zwiazanych z miesniakiem to obnizasz swoje szanse. Kochana duzo zalezy od glowy. Musisz albo pozbyc sie miesniaka albo wytlumaczyc sobie, ze on nie moze miec wplywu na Twoj sukces. Najgorsza rzecza ktora mozesz teraz robic, to zameczac i stresowac. Cialo kobiety to nie matematyka. Dlatego kobietom z pieknymi zarodeczkami tez sie nie udaje. Dlatego czesto ten najmarniejszy zarodeczek konczy sie ciaza. Lekarz mowi, ze miesniak nie wplynie wiec mu zaufaj albo go zmien. Wiem ze latwiej powiedziec niz zrobic z drugiej strony :) tule

Kama, @ po transferze to sprawa indywidualna. Niektore dziewczyny dostaja @ zanim skoncza brac leki po transferze, a inne dopiero wtedy gdy odstawia leki. Trzymam za Ciebie kciuki!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kama połóż się i leż tak długo jak tylko się da, nie martw się , wiem że to jest okropne ten strach bo miałam to samo niedawno, jak zaczęłam plamić to zadzwoniłam do mojego lekarza i kazał mi cały czas leżeć, tylko wstawałam siku, nawet autem jak jechałam to na półleżąco. Trzymaj się dzielnie, wrrrrrrrrrr to jest naprawdę wszystko niesprawiedliwe
 
Do góry