reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

lenka
alkohol w kazdej dawce nie jest wskazany. ja kiedys pilam male lampki wina, ale sie przekonalam po przeczytaniu kilka artykulow ze glupia bylam z tym piciem. picie na nic dobre nie jest....
jasne ze jak raz na 2 tygodnie sie napijesz lampeczke to sie nic nie stanie, aby nie pic tylko codziennie - nawet male dawki sa zle
 
reklama
Hej dziewczyny może ktoś obecnie stymuluje się puregonem albo planuje, bo zostało mi trochę i mogę oddać.
Bombel czekamy na info o betce!!!!!!!!
 
bombel
wielkie dzieki mi zostaly 4mrozaki jeszcze ale jak by czasem to musze sie gina zapytac o ten krotki protokol w razie czego... trzymam kciuki

wera
no to ladnie a ja myslalam ze owulka nie jest tak potrzebna ja tez mialam crio na bezowulacyjnym i lipa wiec teraz jak bede podchodzic to zapytam sie o stymulke lekami i zobaczymy co mi powie...
 
mi mi
dużo czytałam na ten temat i naprawdę nie nie próbuj już bez owulacji, bo nie ma ciałka żółtego a leki nie mają takiego działania jak naturalne hormony po owulacji
 
lolitka200 - a tak teraz sobie pomyslalam o mezu...moze on tez powinien sie oszczedzac w piciu ( w swieta i sylwka) tylko po 1, 2 piwka a moze nawet wcale, normalnie wypije jak jest okazja - impreza a teraz jest kilka okazji mniedzy innym andrzejki, swieta.....i tp...., tym bardziej ze to jego chlopaki sa malo ruchliwe.....a u mnie jest ok, wyniki syper i tp.....za tydzien jedziemy na wizyte i startujemy z dlugim protokolem, po nowym roku mysle ze punkcja i transfer.....wiec lepiej jakbysmy razem od poczatku dlugiego protokolu tak po bozemu (hahaha) bez alkoholu - tak sobie mysle- a co ty na to? - co wy na to?
 
Dziewczyny... sorki ze dopiero teraz - ale wlasnie wróciłam z pracy. Beta 213.
aaaaa tosz to istne szaleństwo. To jest 13dpt Przyrost z 68 w 11dpt. No ja to już z piciem się pożegnałam ale wszyscy piją na około. Znowu się poryczałam jak bóbr jak zobaczyłam wynik. Życze Wam wszystkim tego samego !!!
matyola2 trzymam kciuki za transfer i za was wszystkie. Przecież kiedyś musi się udać !!
 
Ostatnia edycja:
Bombelku, gratulacje!!!! Dbaj o Was :) a z piciem wlasnie sie pozegnalas na dobre 8 miesiecy. Nie martw sie wypije za Wasze zdrowki lampke wina hihi
 
Witam, jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i przygotowuję pracę licencjacką na temat zapłodnienia in vitro.
W związku z tym poszukuję osób leczonych z powodu niepłodności, w celu wypełnienia ankiety. Tutaj link :

"Zapłodnienie in vitro - za czy przeciw?" - www.ankietka.pl

Bardzo proszę o pomoc. Ankieta jest zupełnie anonimowa:) Skierowana wyłącznie do osób mających problemy z niepłodnością.
Z góry dziękuję za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi:)
 
reklama
bombel ogromne gratulacje a mogłabyś przypomnieć kto jest twoim lekarzem prowadzącym w Provicie jak się nie mylę to Biernat a kto ci robił transfer i dlaczego zmienili ci protokół na krótki
 
Do góry