reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

wera życzę Ci ciąży i będę trzymałą kciuki, twój lekarz sam zaproponował Ci drugi raz podejście do icsi czy już nie miałaś mrozaczków?? A może zmieniłaś klinikę, napisz proszę jak możesz , pozdrawiam
 
reklama
lolitka200 - dzieki, rozjasnilo mi sie...wiec teraz juz wiem ze mam szanse jeszcze w tym roku zaczac stymulke ...super.
hm......tak sie zastanawiam.. przed krotkim lek kazal mi sie ostatni raz odprezyc...haha sobie wypic...a czy na dlugim przed stymulka tez mozna?..... swieta i tp.....
 
ewka
we wrześniu miałam ostatnie crio, nie mam już mrożaków i dlatego zdecydowaliśmy się od razu na następne podejście, lekarz nie namawiał nas do niczego, tylko teraz mam długi protokół
 
Dziewczynki, jestem po punkcji. Okazało się, że 2 pęcherzyków które widzieliśmy w piątek, pojawiły się jeszcze 3 pęcherzyki , w których jak się okazało też były komórki. Pobrali zatem je i mamy w sumie 5 komórek. Jutro sie dowiem jak się sytuacja ma i czy wszystkie są dojrzałe i w sumie ile zapłodnili i jak wygląda ich podział. POiwem Wam, że w tym tygodniu śnią mi sie sny związnae z dziećmi, szpitalami, porodami i innymi. Masakra. We wtorek transfer - trzymcie kciuki!!!!!!!! Troche mnie pobolewa podbrzusze i idę zaraz dalej leżeć.

bombel - gratulacje moje !!!!!!!!!!! :))))))
 
lena
pic nie..... mimo ze wczesniej tez pilam jakas lampke wina na endo ale okazalo sie to glupota... pic nie mozna.

maryla - fajowo
 
lolitka- no a mnie dzien przed stymulka na krotkim dr wrecz zalecal zeby sie ostatni raz napic....mialam impre wiec ......, lolitka nawet pare dni przed stymulka nie mozna......??.....no ale jak nie to oczywiscie bede grzeczna bo to nasze ostatnie podejscie wiec jak mi to dr (inny niz poprzednio) powiedzial "zrobimy to po bożemu"....
 
reklama
Do góry