reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Myśle że osobistość tu bardzo nie pomogła, olewa wszystkich i wszystko. Jak zarodek ma się przyjąć to i się przyjmie i bez wstawiennictwa dr lewandowskiego. Tym bardziej że on robi samą stymulację, a od czarnej roboty tj. punkcji i transferu to inni są.

widzisz a on jej robił wszystko od A do Z, wszystko nikt jej ni dotknął ani jej zarodków

ale jak ja miłam transfer czy punkcje to też mi robił w Invimedzie mój lekarz,tylko albo aż zapłodnienie w laboratorium
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No to faktycznie musiała być z polecenia osobistości:)

Ja robiłam wszystko w Novum.

Laski, co tak przycichłyście?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kakao mniam mniam

bialko, mnostwo cynku, zelaza, manganu, magnezu, wit c, miedzi i wapna of course..

chleje az do transferu
 
reklama
Do góry