reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
lolaboga, jak sie terz rozszalalay

Na szczęście już testów nie mam, rano przed pracą na krew jadę. A co to za różnica czy ranny czy nie? I tak już przecież powinien wyjść:-( 11 dpt to późno...

ano jest roznica.... kurna, slucha sie no i nie dyskutuj:-D

lolitka, ją to chyba trzeba w łeb trzepnąć??, co??

i to porzadnie....a potem poprawic mlotkiem

Lolitka - ekspercie jak myślisz mogę się podmywać tantum rosa, albo jakimiś ziółkami?

Natka, a jaką masz temperaturę? Jak od kilku dni ma 37 - 37,2.

Mozesz... szalwia tez wchodzi w rachube. ladnie dziala odkazajaco
a tempki sie nie mierzy przy invitro bo kazda z nas bierze progestron a to on podbija sztucznie tempke. tenpka sie tylko mierzy przy normalnych starankach
 
ja już o nim słyszałam i nawet w TV widziałam, koleżanka u niego była i ma piękna córeczkę, ale fakt , kawałak drogi mam do niego:no:


Jest mądry, na wszystkim się zna, operuje, nie naciąga, nie każe badań u siebie robić, a do tego jest bardzo wesoły :-)

lolaboga, jak sie terz rozszalalay



ano jest roznica.... kurna, slucha sie no i nie dyskutuj:-D



i to porzadnie....a potem poprawic mlotkiem


Mozesz... szalwia tez wchodzi w rachube. ladnie dziala odkazajaco
a tempki sie nie mierzy przy invitro bo kazda z nas bierze progestron a to on podbija sztucznie tempke. tenpka sie tylko mierzy przy normalnych starankach




No tak:-), wiedziałam ,że od Ciebie mi się oberwie:-) A jak się okaże, że mam rację to mi flaszkę postawisz?:-) Chociaż ja to tylko winko.......ewentualnie rum z arbuzem, ale tylko zimny....:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jest mądry, na wszystkim się zna, operuje, nie naciąga, nie każe badań u siebie robić, a do tego jest bardzo wesoły :-)


ale powiedz kochana czy on robi invitro, bo ja myśle że tylkpo to mi zostało

No tak:-), wiedziałam ,że od Ciebie mi się oberwie:-) A jak się okaże, że mam rację to mi flaszkę postawisz?:-) Chociaż ja to tylko winko.......ewentualnie rum z arbuzem, ale tylko zimny....:-)


matko bosko rum z arbuzem a co sie z tym robi i jak?? musi byc fajne bo takie pokręcone smaki:-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie, on robi stymulkę, ma umowę z Invimedem i na samym zabiegu tam byłam.Za leki płacisz u niego i to dużo mniej niż w Invimedzie, a reszta według cennika. Około 10 000 wydałam....
 
matko bosko rum z arbuzem a co sie z tym robi i jak?? musi byc fajne bo takie pokręcone smaki:-):-):-):-)


Wkładasz do mikserka kawałki arbuzika, bez pestek rzecz jasna, dolewasz kropelkę rumu i łyżeczkę od herabty cukru pudru i miksujesz:-) Arbuzika uprzednio proszę pokroić, oprawić z pesteczek i w woreczek do zamrażarki, może tam dłuuuugo leżeć. Pychota, mówię Ci:-)

Herbaty miało być:-) I nie, jeszcze nie piłam dzisiaj :-)

ja miałam długi protokół i też wyszła mnie w invimedzie w sumie nie całe 10 000 tysiaków



A widzisz, a ja myślałam, że w innej klinice....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry