reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
nie wiedziałam że trzeba dużo pić przed punkcją:(

lolitka dlaczego trzeba pić??

ja myśle zacząć druga próbę na koniec marca, więc chce być troszke mądrzejsz niz za pierwszym razem
 
Natka
do zastrzykow daleko, ale sie trza przygotowac. wlasnie mialam owu 2 dni temu wiecv teraz 14 dni i zaczne stymulke...

Dorotka
O jakim piciu mowisz?
 
ja pije kakao bo zdrowe....a do tego 2-3 litry wody. woda to podstawa i dla komorek coby ladnie rosly, ale tez woda zapobiega hiperstymulacji

ja jestem w danii i tu mam wsio robione
 
reklama
ło matko też cię wygnało) a przepraszam, że pytam pierwszy raz się szykujesz do punkcji?? i sorki w jakim wieku jesteś?? ja mam aż 35:(

woda jest ble ble ble ble.......


nie jest taka zła, ja jak rzucałam palenie przeszł 3 lata temu też na nia patrzeć i jej smakować nie mogłam, ale teraz wole ją od coli i wszystkich soków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry