reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jaką potrójną dawkę znieczulenia? Nie uśpili Cię?????? Ile jajek???

to sie ciesz! i przestan z tym okresem, bo wykraczesz!
spadam lezec, a ty nie jecz tylko czekaj cierpliwie!



Ja i cierpliwość??? Bardzo śmieszne:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A u mnie chyba w porządku - tylko to pierońskie swędzenia, zaraz wykituję. Jutro śmigam na hcg i progesteron. Zobaczymy jak fasolka rośnie. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Lolitka - ekspercie jak myślisz mogę się podmywać tantum rosa, albo jakimiś ziółkami?

Natka, a jaką masz temperaturę? Jak od kilku dni ma 37 - 37,2.

Chyba mam twardy brzuszek, ale nie wiem czy to normalne czy coś nie tak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wzięli 8 jajek, dali duzo bo mnie bolalo. potem nawet anastazjolog przyszedl i pytal czy wczorajnie popilam, bo przy takiej dawce to powinnam odfrunac. nie uspili, mowili, ze moge przysnac, ale nie musze bo to nie pelne znieczulenie, nie wiem czemu.
dobra spadam dzieweczki, ewelinka dbaj o siebie, a ty natka przestan panikowac
 
Wielkie sorry, nie przywitałam się jeszcze z Dorocicą. Trzymaj się, wszystko będzie dobrze. Głowa do góry. Z ważniejszych rzeczy musisz wiedzieć, że Lolitka jest naszym ekspertem - jak masz jakiś problem, to wal do niej, prosto jak w dym.
 
A u mnie chyba w porządku - tylko to pierońskie swędzenia, zaraz wykituję. Jutro śmigam na hcg i progesteron. Zobaczymy jak fasolka rośnie. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Lolitka - ekspercie jak myślisz mogę się podmywać tantum rosa, albo jakimiś ziółkami?

Natka, a jaką masz temperaturę? Jak od kilku dni ma 37 - 37,2.

Jaką temperaturkę? A co to ma do rzeczy? Nie mierzyłam.... Zdrowa jestem.
 
Wielkie sorry, nie przywitałam się jeszcze z Dorocicą. Trzymaj się, wszystko będzie dobrze. Głowa do góry. Z ważniejszych rzeczy musisz wiedzieć, że Lolitka jest naszym ekspertem - jak masz jakiś problem, to wal do niej, prosto jak w dym.
:-)

dzięki bardzo:-) mam nadzieję że z wami jakoś będzie mi lżej:tak:

mam do was prośbę, polećcie mi jakiegoś lekarza w wawie, bo widać od mojego musze spier....póki czas jeszcze:-:)-:)-(
 
reklama
Ja czy mój lekarz?:-) Ja z jednej, on z drugiej:-) Tak, tak, Pruszków. Ja uważam, że warto do niego i do Szczecina jeździć!!!
 
Do góry