reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. 16.02 miałam wizytę u swojego lekarza. Synek w 2 tygodnie przybrał z 3700 do 4700 i z racji jego wagi dostałam od razu skierowanie do szpitala w kierunku skontrolowania tej wagi i CC. Zostałam przyjęta w piątek, a w niedzielę o 11.50 przyszedł na świat Adaś 🩵 z wagą 4960g i 61cm, 10/10pkt 🥰

Gratulacje, słodziak :-) :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. 16.02 miałam wizytę u swojego lekarza. Synek w 2 tygodnie przybrał z 3700 do 4700 i z racji jego wagi dostałam od razu skierowanie do szpitala w kierunku skontrolowania tej wagi i CC. Zostałam przyjęta w piątek, a w niedzielę o 11.50 przyszedł na świat Adaś 🩵 z wagą 4960g i 61cm, 10/10pkt 🥰
gratulacje 😍
 
Rozumiem.
Dużo jest tych badań:(
A może lepiej byłoby najpierw skonsultować z jakimś immunologiem?
Dziewczyny na kreskach pisaly kiedyś jeszcze o testach na zapalenie endo.
Właśnie ja czekam na wynik tego testu i pomyślałam, że może najpierw to sprawdzę, bo przy histeroskopii miałam test na zapalenie Endo robiony i jeszcze jeden na implementację, ale nie pamiętam dokładnie jak się nazywa
 
Dziewczyny gdzie byście pojechały szukać szansy: dr Cie.iela w Boc.anie Szczecin czy dr Z.amora w Nov.m w wawie? Chodzi nam o wnikliwa analizę naszych trzech procedur i indywidualne podejście i też dooobre laboratorium (bo to jednak istotne). Do jednych i drugich mamy z 300km.../ do wawy termin zarezerwowany na kwiecień...
Co byście wybrały?
Nie chce kolejny raz próbować w inv.med
 
Dziewczyny gdzie byście pojechały szukać szansy: dr Cie.iela w Boc.anie Szczecin czy dr Z.amora w Nov.m w wawie? Chodzi nam o wnikliwa analizę naszych trzech procedur i indywidualne podejście i też dooobre laboratorium (bo to jednak istotne). Do jednych i drugich mamy z 300km.../ do wawy termin zarezerwowany na kwiecień...
Co byście wybrały?
Nie chce kolejny raz próbować w inv.med
my byliśmy w Gamecie, pozostałych nie znam.
 
Czy któraś z Was może tak miała że leżała i miała niskie ciśnienie , a po chwili zaczyna strasznie mocno bić serducho i ciśnienie jest nawet do 150. Wizyta we wtorek , do tej pory nie było problemu , a teraz czuję jak by chciało wypaść ....🥹
 
Dziewczyny u mnie jednak wyszła lipa...
Byłam 14.02 na USG, był sam pęcherzyk, bez ciałka żółtego.
Wczoraj dostałam krwawienia. Pojechałam do lekarza. Pęcherzyk jest nadal ale nadal pusty.
Potwierdzająca wizytę mam 26.02 w poniedziałek.
Ja już nie mam nadziei, niestety.... To faktycznie byłoby za piękne..
Przykro mi bardzo, ogromnie Cię przytulam.
Z drugiej strony jednak coś się zadziało, więc jest nadzieja, że może być dobrze.
Wiem jak Ci teraz ciężko i bardzo współczuję.
 
reklama
Cześć dziewczyny. 16.02 miałam wizytę u swojego lekarza. Synek w 2 tygodnie przybrał z 3700 do 4700 i z racji jego wagi dostałam od razu skierowanie do szpitala w kierunku skontrolowania tej wagi i CC. Zostałam przyjęta w piątek, a w niedzielę o 11.50 przyszedł na świat Adaś 🩵 z wagą 4960g i 61cm, 10/10pkt 🥰
Ale duży chłopaczek 🩵 Kostek dziś ma 2 miesiące i 4,5 kg 🤭 gratulacje ! I cała mała zdrówka dla Was !
 
Do góry