reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, jestem 6 dzień po transferze na cyklu naturalnym (blastka 5 dniowa), myślicie że coś jeszcze z tego

Cześć dziewczyny, jestem 6 dzień po transferze na cyklu naturalnym (blastka 5 dniowa), myślicie że coś jeszcze z tego będzie ?
Lekarz pewnie powie, że za wcześnie, z drugiej strony dziewczyny tu piszą, że w tym dniu już coś jest...
 
progesteronu nie badałam. Dostałaś progesteron w tabletkach i globulkach i to powinno wystarczyć.
Teraz grunt to relaks.
A i pamiętaj, wstrzemięźliwość seksualna wskazana 😜
Po transferze brałam też no-spe 2x1 i magnez 😊
Trzymam kciuki 😊
Dzięki🥰 A powiesz jeszcze tylko kiedy czułaś że masz owulację? Bo pik 12dc a owulacja? 13dc?🙏
 
Ja miałam dwa nieudane na sztucznym, teraz w piątek idę na 3ci na naturalnym...I tamte były 5dniowe a ta 6d, musiałby się zdarzyć cud...

U mnie pierwszy transfer na sztucznym (blastocysta 5.1.1 z 6 doby) - beta drgnęła i spadła, po transferze miałam badane cytokiny, KIR+HLA-C i mutacje na krzepnięcie i oczywiście wszędzie coś powychodziło.
Teraz drugi transfer z lekami na cyklu naturalnym (blastocysta 5.2.2 z 5 doby) i beta ani rusz :-( :( Wybrana była do transferu blastka 5.1.2, ale po rozmrożeniu nam zdegradowała, więc takie mam przygody i brakuje mi już sił.
Trzymam mocno kciuki, aby u Ciebie się udało 8-)
A jakiej klasy zarodek ?
 
@Marta3130 jak się sprawy mają Martunia ❤️
U Nas wszytko w porządku😀Ja pracuję już od 2 mc Pati ma się dobrze😀jest bardzo mądra dziewczynka😀oprócz tego że jest delikatna i chudzinka bo 8kg😀to nie ma oznak wcześniactwa😀 jeździmy tylko do neurologa raz na 3mc. Jeszcze nie chodzi, ale zaczyna powoli wstawać😀na miękkim🤣
 
reklama
U mnie pierwszy transfer na sztucznym (blastocysta 5.1.1 z 6 doby) - beta drgnęła i spadła, po transferze miałam badane cytokiny, KIR+HLA-C i mutacje na krzepnięcie i oczywiście wszędzie coś powychodziło.
Teraz drugi transfer z lekami na cyklu naturalnym (blastocysta 5.2.2 z 5 doby) i beta ani rusz :-( :( Wybrana była do transferu blastka 5.1.2, ale po rozmrożeniu nam zdegradowała, więc takie mam przygody i brakuje mi już sił.
Trzymam mocno kciuki, aby u Ciebie się udało 8-)
A jakiej klasy zarodek ?
Widzisz nie ma reguly, dziewczynom czasami 3ba, 3bb daja zdrowe ciążę. Ja mialam z 5doby 4ba i 3ba. Teraz 4bb.
 
Do góry