reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, który dzień przed transferem uznają Wasi lekarze za dzień 0 ? Bo mój nie dzień owulacji a piku lh, a właściwie wzrostu progesteronu powyżej 0,8.. stąd dziś miałam owulację, pod koniec niedzieli prog ok 0.8 i dzień transferu (blatsocysty) wyznaczony na najbliższy piatek. Lekarz stwierdził że pon może okazać się za późno. Prog z dziś 1.29, endo trojlinijn3 10mm. Poradźcie! Co myślicie?
 
reklama
Ja mam jednak transfer w piątek 17dc. Pik był wczoraj, pękły (bo miałam dwa, lekko stym) dzisiaj i dziś decyzja że jak wczoraj progesteron 1 dziś 1,29 to transfer w poniedziałek może być za późno. Endo 10mm...dziś biorę pierwszy ultrogestan 200 i besins. Stresuje się czy nie za szybko będzie w piątek ale Liczę że okno implantacyjne tam sięgnie.. Jak myślicie?
też miałam 17dc. Zrelaksuj się.
Ja sporo leżałam po transferze, bardzo oszczędny tryb życia 😊
Powodzenia 😊
 
W 12 i 13 robiłam LH. Wyszło mi, że pik był w 12 dniu. I w 17 dc miałam transfer 5 dniowego zarodka.
Bardzo mi ta wiadomość pomaga. Czyli Twoj lekarz też liczy dzien zero od piku lh i przekroczenia 0.8 progesteronu.
Czy monitorowałas progesteron? Jestem.ciekawa jaki kiedy miałaś..
I kiedy czułaś że masz owulację? Pęknięcie?
Ja lh w 13dc rano miałam 39 mIU/ml. Masz swoje wartości?
I czy badałam może progesteron w dniu transferu? Boję się że będę miała za niski.

U mnie na paskach mega Pik był raniutko 13dc i wtedy też progesteron był 1. W niedziele (12dc) niestety nie badałam progesteronu ale obstawiamy że wieczorem/noc już mogł być skok.
Ja owulację miałam 14dc (wczoraj). Progesteron 1.29 rano.
Biorę ultragestan x3 200mg i raz besins 200mg na noc..ale dopiero od wczoraj wieczora..
Dzięki za odpowiedź!
Muszę się juz wyluzować.
Wszystkiego dobrego na dalszy czas...❤
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, jestem 6 dzień po transferze na cyklu naturalnym (blastka 5 dniowa), myślicie że coś jeszcze z tego będzie ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20240214_122601_OfficeSuite.jpg
    Screenshot_20240214_122601_OfficeSuite.jpg
    79,5 KB · Wyświetleń: 128
Cześć wszystkim
Jestem po punkcji.. niestety tylko 4 komórki nadawały się do zapłodnienia. Ostatecznie 3 z nich wcale się nie zapłodnily a jedna przestała się po dobie rozwijać.
Embriolog zaproponował mi przy kolejnym podejściu coś takiego jak cult-activ. Miała któraś z Was coś takiego? Jak to wygląda i jaki jest efekt?
 
Bardzo mi ta wiadomość pomaga. Czyli Twoj lekarz też liczy dzien zero od piku lh i przekroczenia 0.8 progesteronu.
Czy monitorowałas progesteron? Jestem.ciekawa jaki kiedy miałaś..
I kiedy czułaś że masz owulację? Pęknięcie?
Ja lh w 13dc rano miałam 39 mIU/ml. Masz swoje wartości?
I czy badałam może progesteron w dniu transferu? Boję się że będę miała za niski.

U mnie na paskach mega Pik był raniutko 13dc i wtedy też progesteron był 1. W niedziele (12dc) niestety nie badałam progesteronu ale obstawiamy że wieczorem/noc już mogł być skok.
Ja owulację miałam 14dc (wczoraj). Progesteron 1.29 rano.
Biorę ultragestan x3 200mg i raz besins 200mg na noc..ale dopiero od wczoraj wieczora..
Dzięki za odpowiedź!
Muszę się juz wyluzować.
Wszystkiego dobrego na dalszy czas...❤
progesteronu nie badałam. Dostałaś progesteron w tabletkach i globulkach i to powinno wystarczyć.
Teraz grunt to relaks.
A i pamiętaj, wstrzemięźliwość seksualna wskazana 😜
Po transferze brałam też no-spe 2x1 i magnez 😊
Trzymam kciuki 😊
 
reklama
Do góry