reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jest taki kalkulator ciąży Malinowski - wpisujesz ostatni dzień miesiączki :) u mnie się sprawdza :) 4 bądź 5 tydzień....
To jest właśnie ten, który podlinkowałam. Ale to tak nie zadziała, tak jak piszesz, dla każdej sytuacji. Ja miałam transfer na sztucznym cyklu i daty w ogóle nie mają związku z moją ostatnią miesiączką. W kalkulatorze Malinowskiego można po prostu podać datę transferu.
 
To jest właśnie ten, który podlinkowałam. Ale to tak nie zadziała, tak jak piszesz, dla każdej sytuacji. Ja miałam transfer na sztucznym cyklu i daty w ogóle nie mają związku z moją ostatnią miesiączką. W kalkulatorze Malinowskiego można po prostu podać datę transferu.
A to przepraszam, u mnie się sprawdziło poprostu ostatni dzień miesiączki:)
 
Cześć kochane, mam pytanko czy któraś z Was była na cyklu naturalnym i transfer udał się ?
Z accofilem, neoparin, luteiną, encortonem ?
I czy miałyście taki przypadek, że blastocysta pierwszej klasy nie rozmroziła się poprawnie, zdegradowała ? Teraz zastanawiam się czy to wina laboratorium, czy ktoś czegoś nie dopelnił, czy faktycznie było coś nie tak z zarodkiem.
Ja mialam 2 na sztucznym i teraz uparlam się na naturalny. Liczę że owulacja nastąpi w środę i wtedy 19.02 transfer. Jak pękną (mam kilka) we wt to i tak robimy w poniedziałek..biorę Encorton, acard, D, kw foliowy, pragnę start etc
 
Pytanie do dziewczyn które leczą się a PL a mieszkają za granicą. Jak przewoziłyście leki do stymulacji które trzeba przechowywać w lodówce? Chodzi mi głównie o samolot
 
Pytanie do dziewczyn które leczą się a PL a mieszkają za granicą. Jak przewoziłyście leki do stymulacji które trzeba przechowywać w lodówce? Chodzi mi głównie o samolot
Nie leczę się w PL mieszkając za granicą, ale podróżowałam już nie raz z lekami do stymulacji. Z tym że takimi, które można było przechowywać albo tylko w lodówce przez cały czas, albo tylko w temperaturze pokojowej po otwarciu.
Miałam ze sobą lodówkę turystyczną (do samochodu), a do pociągu torbę termiczną. Wyważyłam sobie wcześniej, jak osiągnąć wewnątrz odpowiednią temperaturę za pomocą wkładów.
 
czy heparynę odstawiłaś w którymś tygodniu czy bierzesz całą ciążę?
Od immunologa miałam do końca ciąży ze względu na „gęstą” krew (brak jakichkolwiek chorób krwi, trombofilii itp).
Ale mieszkam za granicą i oni tutaj nie widzą żadnych wskazań 🤨. Brałam do Ok 20 tc. Miałam krwawienie i odstawiłam. A zresztą zapasy się kończyły 😁
 
dziewczyny co lekarze przepisuja na troche rozjechane cytokiny mam wynik z gyncentrum ale maja go niby jeszcze uzupelnic bo cos im nie pyklo czekalam prawie 4 tygodnie gdzie powinien byc wynik do 14 dni czekam na teleporade immunologiczna bo czeskie kliniki nie przepisuja lekow a sugeruja
zastosowanie encortonu tylko zeby moj lekarz dobral dawke
Limfocyty Th1 IFNγ+ 21,3 zakres referencyjny 2,1 9,8
Limfocyty Th1 TNFα+ 19,0 0,6 5,3
Limfocyty Th2 IL10+ 0,6 0,0 0,8
Limfocyty Th2 IL4+ 1,3 0,2 1,7
Wskaźnik IFNγ/IL4 16,4 2,5 11,7
Wskaźnik TNFα/IL10 31,7 0,5 21,8
 
reklama
dziewczyny co lekarze przepisuja na troche rozjechane cytokiny mam wynik z gyncentrum ale maja go niby jeszcze uzupelnic bo cos im nie pyklo czekalam prawie 4 tygodnie gdzie powinien byc wynik do 14 dni czekam na teleporade immunologiczna bo czeskie kliniki nie przepisuja lekow a sugeruja
zastosowanie encortonu tylko zeby moj lekarz dobral dawke
Limfocyty Th1 IFNγ+ 21,3 zakres referencyjny 2,1 9,8
Limfocyty Th1 TNFα+ 19,0 0,6 5,3
Limfocyty Th2 IL10+ 0,6 0,0 0,8
Limfocyty Th2 IL4+ 1,3 0,2 1,7
Wskaźnik IFNγ/IL4 16,4 2,5 11,7
Wskaźnik TNFα/IL10 31,7 0,5 21,8
Raczej nic nie dają na rozjechane cytokiny 🤷🏼‍♀️
 
Do góry