reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, czy ktoras z Was leczyla sie lub podchodzila do in vitro w Gamecie w Rzgowie? Jesli tak, to mozecie polecic jakiegos lekarza? Dwa lata temu bylismy pacjentami dr Pawla Radwana, ale nie przyjmuje juz w Rzgowie. Teraz wrocilismy do kliniki i chcialabym sie rozeznac w temacie. Jestem na 5. cyklu stymulowanym, byc moze pod koniec roku padnie propozycja procedury.
Jak leczyłaś się u dr Radwana to jaką masz opinie na jego temat? Jest godny polecenia?
 
Jak leczyłaś się u dr Radwana to jaką masz opinie na jego temat? Jest godny polecenia?
Dla mnie lekarz ok. Nie wdaje sie w zbędne gadki, po prostu tlumaczy wszystko co w temacie. Mysle, ze gdyby przyjmowal w Rzgowie wrocilibysmy do niego. No i efektem tych wizyt jest syn wiec polecam :) Trafilismy do niego w listopadzie 2020, zanim porobilismy wszystkie badania i moj cykl sie zdecydowal co ze soba zrobic to byl styczen. Od marca stymulacja, po drodze 3 IUI i w pazdzierniku zaszlam naturalnie w ciaze.
 
Jak leczyłaś się u dr Radwana to jaką masz opinie na jego temat? Jest godny polecenia?
Ja byłam u niego na pierwszej wizycie. Nie przypadł mi do gustu. Kilka razy pytał o to samo, w ogóle nie kontaktował że już o to pytał. Roztrzepany. Rozpisał stymulację do IUI, więcej nie zrobił nic bo on przyjmował tylko chyba wtorek i czwartek, po IUI zaszłam w ciążę, poszłam do niego a on od razu skierował mnie do Banach...
Banach przyjmuje codziennie, nawet w niektóre soboty. Więc nie musisz szukać innego lekarza.
 
Ja byłam u niego na pierwszej wizycie. Nie przypadł mi do gustu. Kilka razy pytał o to samo, w ogóle nie kontaktował że już o to pytał. Roztrzepany. Rozpisał stymulację do IUI, więcej nie zrobił nic bo on przyjmował tylko chyba wtorek i czwartek, po IUI zaszłam w ciążę, poszłam do niego a on od razu skierował mnie do Banach...
Banach przyjmuje codziennie, nawet w niektóre soboty. Więc nie musisz szukać innego lekarza.
Niestety ja jestem z okolic Bydgoszczy i w pobliżu mam do wyboru tylko jedną klinikę, która robi u siebie ivf i akurat min. Radwan tam przyjmuje, ale raczej szukam konkretnego lekarza, więc zostaje mi znalezienie kliniki gdzieś dalej. Dzięki za opinie ;)
 
Dziewczyny, beta 7dpt <0,2 więc dla mnie już pozamiatane :( Robiłam morfologię i pyknęłam betę przy okazji, bo sikańce białe jak śnieg. U mnie Accofil nic pozytywnego nie wniósł. Wracam po pół roku do domu, czując się jak przegryw, ale za Was trzymam kciuki 🍀✊🏻🍀✊🏻🍀
Bardzo, bardzo mi przykro. Miałam wielką nadzieję, że Ci się uda. Przez ostatnie parę miesięcy podziwiałam Twoją siłę i determinację. Twoja córka ma szczęście mieć taką niesamowitą mamę :)
 
Dziewczyny, czy ktoras z Was leczyla sie lub podchodzila do in vitro w Gamecie w Rzgowie? Jesli tak, to mozecie polecic jakiegos lekarza? Dwa lata temu bylismy pacjentami dr Pawla Radwana, ale nie przyjmuje juz w Rzgowie. Teraz wrocilismy do kliniki i chcialabym sie rozeznac w temacie. Jestem na 5. cyklu stymulowanym, byc moze pod koniec roku padnie propozycja procedury.
Ja się leczę w Gamecie, chodzę do dr. Guzowskiego, jako lekarz jest ok, chodząc na wizyty czuje się bardzo komfortowo, wszystko tłumaczy i nie obiecuję niewiadomo czego tylko realnie ocenia sytuacje. W Gamecie jest tak, że niekoniecznie lekarz prowadzący robi punkcję. Mi już drugi raz robiła dr Banach. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie i gdybym zmieniała lekarza to właśnie wybrała bym dr Banach. Na drugi dzień po punkcji zadzwoniła jak się czuje, czy wszystko ok, bo doszło u mnie do niedrożności dróg oddechowych podczas zabiegu.
 
reklama
Ja się leczę w Gamecie, chodzę do dr. Guzowskiego, jako lekarz jest ok, chodząc na wizyty czuje się bardzo komfortowo, wszystko tłumaczy i nie obiecuję niewiadomo czego tylko realnie ocenia sytuacje. W Gamecie jest tak, że niekoniecznie lekarz prowadzący robi punkcję. Mi już drugi raz robiła dr Banach. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie i gdybym zmieniała lekarza to właśnie wybrała bym dr Banach. Na drugi dzień po punkcji zadzwoniła jak się czuje, czy wszystko ok, bo doszło u mnie do niedrożności dróg oddechowych podczas zabiegu.
Pani doktor Banach jest naprawdę Aniołem.
Jeśli któraś z Was ma możliwość to serdecznie polecam Gameta Rzgów i dr Banach 😊
 
Do góry