reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No dokładnie. Może se mówić co chce ale to będzie ta druga beta 20go 😆
To jest w sumie bardzo ciekawe jak się różni podejście w ramach jednej kliniki. Dwa sąsiednie gabinety, a Ty masz robić pierwszą betę 11dpt, a ja 9dpt już po drugiej becie miałam być i w przypadku 0 leki miałam odstawiać.
 
reklama
Ja swoja pierwsza punkcje miałam w maju 2022 😊potem od razu po miesiącu druga - a w lipcu wylądowałam na laparoskopii aby usunąć torbiel endometrialna 10 cm. I transfer dopiero był możliwy po 6/7 miesiacach wlasnie w lutym twgo roku.
Wiec rozumiem Twoja sytuacje rozciągnięta w czasie.
My finalnie musielismy sie zdecydowac na dawczynie komórek bo Wszyatkie moje zarodki klasy 5.1.1 okazały sie chore
Zostały nam 2 ostatnie zarodki i jak jie uzyskamy ciazy to zdecydujemy sie jeszcze na AZ
Współczuję to też sporo przeszłaś.. w sumie każda z nas która jest na tym forum ma swoją historię😢 U mnie to nie wiem o co chodzi ale dzieje się coś złego dostałam wyniki dzisiejszej bety i jest 87,50 mam leków nie odstawiać jeszcze i w poniedziałek raz jeszcze zbadać betę na wtorek mam dopiero wizytę u lekarza bo pojawiły się kłucia w lewym jajniku i embriolog powiedziała że przy mrozaczku nie powinno tak być i lekarz musi to sprawdzić. Boję się że może być to ciąża poza maciczna bo taki mały przyrost by pasował tak wyczytałam w necie 😢 mam nadzieję że do wtorku nic się złego nie wydarzy.. kurcze myślałam że sytuacja jest jasna i że dzisiaj odstawie leki a tu znowu wielka niewiadoma do tego doszły mi kolejne obawy 😢
 
To jest w sumie bardzo ciekawe jak się różni podejście w ramach jednej kliniki. Dwa sąsiednie gabinety, a Ty masz robić pierwszą betę 11dpt, a ja 9dpt już po drugiej becie miałam być i w przypadku 0 leki miałam odstawiać.
To dr decyduje więc pewnie od lekarza zależy. Ale no ten tego. Za tydzień będę już sikać
 
Miałby o 11 a finalnie 11.20.
Myślałam że się posikam i poszłam trochę se upuścić 😜😜😜
Transfer trudny bom trudno dostępna. Ale jest tam gdzie miał być. Czekam na gryzienie się. Beta mam zrobić dopiero 20go 🫣
Dostała te prolutex bo niski progesteron mam
Piona. Też robię 20go. Będziemy odliczać dni. Moje kropki już też na pokładzie :)
 
Dziewczyny, czy ktoras z Was leczyla sie lub podchodzila do in vitro w Gamecie w Rzgowie? Jesli tak, to mozecie polecic jakiegos lekarza? Dwa lata temu bylismy pacjentami dr Pawla Radwana, ale nie przyjmuje juz w Rzgowie. Teraz wrocilismy do kliniki i chcialabym sie rozeznac w temacie. Jestem na 5. cyklu stymulowanym, byc moze pod koniec roku padnie propozycja procedury.
 
Dziewczyny, czy ktoras z Was leczyla sie lub podchodzila do in vitro w Gamecie w Rzgowie? Jesli tak, to mozecie polecic jakiegos lekarza? Dwa lata temu bylismy pacjentami dr Pawla Radwana, ale nie przyjmuje juz w Rzgowie. Teraz wrocilismy do kliniki i chcialabym sie rozeznac w temacie. Jestem na 5. cyklu stymulowanym, byc moze pod koniec roku padnie propozycja procedury.
Ja nie :)
 
reklama
Do góry