reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No właśnie mi się tak wydawało, że też trudniej było mi się wbić - bo zaczełam od bemfoli i tam weszła jak w masło i nawet nie poczułam wkłucia (tylko na sam widok zakręciło mi się w głowie i zrobiło czarno przed oczami 🙈), a ten menopur jak wbijalam, to czułam jakby skóra stawiała opór lekki, a później już przy koncówce wstrzykiwania zaczęło piec
Mi pomagało pomasowanie tego miejsca gdzie piecze 😉✊
 
reklama
Wbrew pozorom to marzenie nie zawsze się spełnia 😂
Dokładnie 😀 ja przytyłam 4 kg, dzieciątko miało 2kg więc obje bez szału 😀
Dzień przed porodem jechałam w szpitalnej windzie i mówiłam do koleżanki, że jutro bardzo bym chciała urodzić (planowana indukcja) to kobitka taka starsza patrzy na mnie i mówi "przepraszam Pani do porodu? A gdzie ma Pani brzuch?" Serio. W ogóle nie było prawie widać. Spodnie fakt, miałam ciążowe w swoim normalnym rozmiarze ale bluzeczki, koszulki, dresy w szpitalu itp wszystko stare. Łącznie z porodem byłam w szpitalu 45 dni
 
Do góry