reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokładnie 😀 ja przytyłam 4 kg, dzieciątko miało 2kg więc obje bez szału 😀
Dzień przed porodem jechałam w szpitalnej windzie i mówiłam do koleżanki, że jutro bardzo bym chciała urodzić (planowana indukcja) to kobitka taka starsza patrzy na mnie i mówi "przepraszam Pani do porodu? A gdzie ma Pani brzuch?" Serio. W ogóle nie było prawie widać. Spodnie fakt, miałam ciążowe w swoim normalnym rozmiarze ale bluzeczki, koszulki, dresy w szpitalu itp wszystko stare. Łącznie z porodem byłam w szpitalu 45 dni
Ja zaczynam 8. miesiąc, przytyłam kilogram. Ale dziecko waży dużo, tylko się chowa 🥴
Nawet u lekarzy mam prawo do "A, to pani już urodziła?"
 
Ja zaczynam 8. miesiąc, przytyłam kilogram. Ale dziecko waży dużo, tylko się chowa 🥴
Nawet u lekarzy mam prawo do "A, to pani już urodziła?"
po pierwsze, 8 miesiąc? 😱 kiedy to zleciało?!

Po drugie, to w sumie nie wiadomo czy się cieszyć z takiego obrotu spraw, czy nie 😅 bo jednak jakiś taki większy brzuch ma swoje plusy i minusy
 
po pierwsze, 8 miesiąc? 😱 kiedy to zleciało?!
Też nie wiem... Tobie też zleci, zobaczysz! 🤞
Po drugie, to w sumie nie wiadomo czy się cieszyć z takiego obrotu spraw, czy nie 😅 bo jednak jakiś taki większy brzuch ma swoje plusy i minusy
W kolejkach i w autobusie pewnie nie jest bez znaczenia ;-) Chociaż tutaj takiej kultury nie ma 🙃
Kiloooooogram ? Jesz coś wgl ? 😂
I tu pojawia się cały sekret - mam cukrzycę... Więc lista dozwolonych rzeczy dość krótka ;-) Żadnych słodyczy, więc nie ma na czym tyć... ;-) Ten kilogram to w stosunku do punktu wyjścia. W międzyczasie schudłam prawie 6kg, które odzyskałam teraz +1.
A kogo nosisz w brzuszku ? 😍
Chłopca. Anonimowego na razie ;-)
To ile teraz ważysz?
Kochaaaaana, tego to ja nawet mężowi nie powiem 😝
Jutro dowiem się, ile aktualnie.
1,2kg miesiąc temu.
No ale on też nie może za dużo ważyć, bo to jeden z problemów cukrzycowych.
 
Też nie wiem... Tobie też zleci, zobaczysz! 🤞

W kolejkach i w autobusie pewnie nie jest bez znaczenia ;-) Chociaż tutaj takiej kultury nie ma 🙃

I tu pojawia się cały sekret - mam cukrzycę... Więc lista dozwolonych rzeczy dość krótka ;-) Żadnych słodyczy, więc nie ma na czym tyć... ;-) Ten kilogram to w stosunku do punktu wyjścia. W międzyczasie schudłam prawie 6kg, które odzyskałam teraz +1.

Chłopca. Anonimowego na razie ;-)

Kochaaaaana, tego to ja nawet mężowi nie powiem 😝

Jutro dowiem się, ile aktualnie.
1,2kg miesiąc temu.
No ale on też nie może za dużo ważyć, bo to jeden z problemów cukrzycowych.
Aaaa, No to mamy odpowiedź ;)
Bynajmniej nie będziesz miała co gubić 😂
Ja jestem w 13 tc a zjadłabym wszystko 🤦🏼‍♀️.. mam tak od samego początku. Brzuszek jest taki jak w 20 tc z córką 😳. Jak do tego doszło nie wiem 😂
 
Też nie wiem... Tobie też zleci, zobaczysz! 🤞

W kolejkach i w autobusie pewnie nie jest bez znaczenia ;-) Chociaż tutaj takiej kultury nie ma 🙃

I tu pojawia się cały sekret - mam cukrzycę... Więc lista dozwolonych rzeczy dość krótka ;-) Żadnych słodyczy, więc nie ma na czym tyć... ;-) Ten kilogram to w stosunku do punktu wyjścia. W międzyczasie schudłam prawie 6kg, które odzyskałam teraz +1.

Chłopca. Anonimowego na razie ;-)

Kochaaaaana, tego to ja nawet mężowi nie powiem 😝

Jutro dowiem się, ile aktualnie.
1,2kg miesiąc temu.
No ale on też nie może za dużo ważyć, bo to jeden z problemów cukrzycowych.
Aaaa ok . Właśnie wszystko zależy od wagi wyjściowej 😉 to po porodzie będziesz chudsza niż przed bez presji ile trzeba schudnąć 😉 mój maluszek tydzień temu ważył 1700 g, ja w tej ciąży bez cukrzycy
 
reklama
Aaaa, No to mamy odpowiedź ;)
Bynajmniej nie będziesz miała co gubić 😂
Ja jestem w 13 tc a zjadłabym wszystko 🤦🏼‍♀️.. mam tak od samego początku. Brzuszek jest taki jak w 20 tc z córką 😳. Jak do tego doszło nie wiem 😂
Mam podobnie z 2.5 latkiem na pokładzie to jem wszystko co się nawinie byle się najeść 😅brzuch też większy niż za pierwszym razem ale kilogramów mniej🤷‍♀️
 
Do góry