reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja od wczoraj zaczęłam stymulację menopur 150 i Bemfola 150. To były pierwsze zastrzyki, które sobie w życiu robiłam, bardzo nie lubię igieł. Jak zobaczyłam jak mi igła wchodzi w ciało, to aż mi się słabo zrobiło i musiałam usiąść 🙈 Bemfola ok, gładko weszła, menopur nie dość, że straszniejszy, bo jednak zwykła strzykawka z tłokiem, to jeszcze mnie piekł - w trakcie wstrzykiwania i po, mam nadzieję, że to normalne i niczego nie schrzaniłam 🫣

7.10 lecę na podgląd 🙉
 
Ja od wczoraj zaczęłam stymulację menopur 150 i Bemfola 150. To były pierwsze zastrzyki, które sobie w życiu robiłam, bardzo nie lubię igieł. Jak zobaczyłam jak mi igła wchodzi w ciało, to aż mi się słabo zrobiło i musiałam usiąść 🙈 Bemfola ok, gładko weszła, menopur nie dość, że straszniejszy, bo jednak zwykła strzykawka z tłokiem, to jeszcze mnie piekł - w trakcie wstrzykiwania i po, mam nadzieję, że to normalne i niczego nie schrzaniłam 🫣

7.10 lecę na podgląd 🙉
Ja też miałam menopur I mi to się wydaje że oni jakieś tepe te igly maja, albo ja gruba skórę 🤣🤣 mnie czasem też piekło więc chyba tak ma być:)
 
Ja też miałam menopur I mi to się wydaje że oni jakieś tepe te igly maja, albo ja gruba skórę 🤣🤣 mnie czasem też piekło więc chyba tak ma być:)
No właśnie mi się tak wydawało, że też trudniej było mi się wbić - bo zaczełam od bemfoli i tam weszła jak w masło i nawet nie poczułam wkłucia (tylko na sam widok zakręciło mi się w głowie i zrobiło czarno przed oczami 🙈), a ten menopur jak wbijalam, to czułam jakby skóra stawiała opór lekki, a później już przy koncówce wstrzykiwania zaczęło piec
 
Dziewczyny, a czy mamy na pokładzie migrenowców? (Migreno yyy eee migrenowczynie? 😅)

Choruję na migrenę przewlekłą. Od kilku miesięcy jest lepiej, bo przypadkiem okazało się, że acard najwidoczniej zmniejsza częstotliwość występowania migren u mnie.

Niestety od prawie trzech tygodni codziennie boli mnie głowa. Stawiam, że to wina niskiego estradiolu na anty i po diphereline, ale kto wie, równie dobrze to stres.

Nie wpadłam na to, żeby zapytać mojego lekarza czy w trakcie stymulacji mogę brać tryptany, czy któraś z Was to może przerabiała? Generalnie ostatnie dwa tygodnie staram się już bez tryptanów, bo nawet już podejrzewałam ból z odbicia, ale dzisiaj jest dość kiepsko 😞
 
Ja od wczoraj zaczęłam stymulację menopur 150 i Bemfola 150. To były pierwsze zastrzyki, które sobie w życiu robiłam, bardzo nie lubię igieł. Jak zobaczyłam jak mi igła wchodzi w ciało, to aż mi się słabo zrobiło i musiałam usiąść 🙈 Bemfola ok, gładko weszła, menopur nie dość, że straszniejszy, bo jednak zwykła strzykawka z tłokiem, to jeszcze mnie piekł - w trakcie wstrzykiwania i po, mam nadzieję, że to normalne i niczego nie schrzaniłam 🫣

7.10 lecę na podgląd 🙉
Mialam tak samo jak wbijalam pierwszy zastrzyk😅slabo, niedobrze, ciemno przed oczami i musialam sie polozyc. Pozniej juz lepiej🙂po niektórych sie siniaki robiły 😒
Lekarz mowil ze podajecie na świeżo czy mrożony? 😊
 
Ja od wczoraj zaczęłam stymulację menopur 150 i Bemfola 150. To były pierwsze zastrzyki, które sobie w życiu robiłam, bardzo nie lubię igieł. Jak zobaczyłam jak mi igła wchodzi w ciało, to aż mi się słabo zrobiło i musiałam usiąść 🙈 Bemfola ok, gładko weszła, menopur nie dość, że straszniejszy, bo jednak zwykła strzykawka z tłokiem, to jeszcze mnie piekł - w trakcie wstrzykiwania i po, mam nadzieję, że to normalne i niczego nie schrzaniłam 🫣

7.10 lecę na podgląd 🙉
Ja wolałam mensinorm od menopuru. Niby to samo, ale mensinorm miał ampułko-strzykawki. Może piekło, bo przesadziłaś z dezynfekcją? Raczej nie pamiętam pieczenia, ale to może być indywidualna sprawa. Jak się powtórzy to może sprawdź z położną? W sumie to Prolutex najmniej przyjemny bo gęściocha, ale może nie będziesz musiała brać. Trzymam kciuki baaaaardzo mocno. Niech jajka pięknie rosną 🍀✊🏻🍀✊🏻🍀✊🏻🍀❤️
 
No właśnie mi się tak wydawało, że też trudniej było mi się wbić - bo zaczełam od bemfoli i tam weszła jak w masło i nawet nie poczułam wkłucia (tylko na sam widok zakręciło mi się w głowie i zrobiło czarno przed oczami 🙈), a ten menopur jak wbijalam, to czułam jakby skóra stawiała opór lekki, a później już przy koncówce wstrzykiwania zaczęło piec
A igiełki masz brązowe? Bo można podobno jeszcze cieńsze kupić.
 
reklama
Dziewczyny, a czy mamy na pokładzie migrenowców? (Migreno yyy eee migrenowczynie? 😅)

Choruję na migrenę przewlekłą. Od kilku miesięcy jest lepiej, bo przypadkiem okazało się, że acard najwidoczniej zmniejsza częstotliwość występowania migren u mnie.

Niestety od prawie trzech tygodni codziennie boli mnie głowa. Stawiam, że to wina niskiego estradiolu na anty i po diphereline, ale kto wie, równie dobrze to stres.

Nie wpadłam na to, żeby zapytać mojego lekarza czy w trakcie stymulacji mogę brać tryptany, czy któraś z Was to może przerabiała? Generalnie ostatnie dwa tygodnie staram się już bez tryptanów, bo nawet już podejrzewałam ból z odbicia, ale dzisiaj jest dość kiepsko 😞
witaj w klubie 😅 ja brałam na własna rękę bo jak zapytałam Pani doktor to zrobiła dziwna minę i powiedziała ze poleca bardziej ibuprofen ale nie zabroniła tryptanow. Ostatnio nie brałam już tylko ratowałam się zimnymi okladami,snem, świeżym powietrzem i duża ilością wody. No i tez nie pykło także niewiem czy to ma znaczenie… Walcz dzielnie ❤️
 
Do góry