reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fusun gratulacje mamusi...trzymam kciuki...a przypomnij mi gdzei Ty sie leczysz?? bo lutinus,,,2 w cenie jednego pachnie mi invimedem??:)

Darii za Ciebei również traymam mocnoooo kciuki:):):)


No a ja odebralam wyniki bety...i piekna cyferka 393,5..;:):):) wiec suer rośnie...Panie z labo sie juz smieją ze powinnam zniżkę dostac za te wszystkie badania:p Juz jak po wyniki przychodzę to nawet nie muszę nazwiska czytac:p


Zastanawiam sie kiedy robić kolejna...czy w piatek czy dopiero w poniedzialek...we wtorek mam ndzieje ze już zobaczę coś na USG:):)

Jutro czeka mnie ciężki dzień....rozmowa z Szefowa:p
 
Buziulek, Fusun, Darii trzymam kciuki aby maluszki się zadomowiły w brzuszkach pięknie wgryzały no i później wysoką betkę generowały. Dużo odpoczywajcie, sporo leżakujcie może nawet warto czasem meliskę wypić na wyciszenie, bo po co się denerwować? Niech kruszynki maja spokój:) Trzymam &&&&&&&&

A ja po wczorajszej wizycie ok:) maluszek rośnie, już rusza nóżkami i rączkami. Takiego super uczucia życzę każdej z Was!
 
Ikasiu, pięknie beta przyrasta:) ja tez na początku biegałam co 2 dni:) pożnij już rzadziej;) Powodzenia jutro, takie rozmowy są ciężkie...
 
Dziewczyny, zmieniłam zdanie i postanowiłam dziś zbadać betę, to 11 dpt 4-dniowych maluszków. Jadę właśnie do wampirków...:szok::szok::szok:
 
Ikasia, ale super betka:-) skoro beta ładnie przyrasta, to spokojnie możesz ja powtórzyć w poniedziałek.

Trzymam kciuki za Twoją jutrzejsza rozmowę z szefową. Nie daj się!!!
 
reklama
Do góry