reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, u mnie niestety też nadzieja umarła. Wczoraj jeszcze się tliła, bo beta była 18,6 - 9dpt, wiem, że nie za wysoka, ale liczyłam, że może mój maluszek jest leniwy od początku 🥹 dzisiaj spadła do 13,8 😓 co prawda wczoraj robiłam w innym laboratorium, a dzisiaj u siebie w klinice.. No ale to chyba nie ma znaczenia. Mój zarodek był 3bc. Lekarz mówił, że jak dotrwał do 5 doby to jest szansa na ciążę… niestety dzisiaj ta szansa zniknęła 😭
To był nasz jedyny zarodek. Musimy przystępować do nowej procedury 😥 ehhh
Chociaż przez chwilkę wczoraj miałam uśmiech na twarzy, mąż wręcz latał pod sufitem, licząc na powodzenie. Może kiedyś doświadczę takiej radości, ale długotrwałej? Choć coś przestaję w to wierzyć😓
nie jestem specjalistą od bety. Ale ja bym powtórzyła.
Nie takie spadki bety widziałam, które skończyły się ciąża.
Oczywiście nie daje Ci nadziei, ale dopóki nie spadła bardziej, wierz, że może jednak bedzie dobrze.
Przytulam Cię mocno, domyślam się co teraz czujesz.
 
nie jestem specjalistą od bety. Ale ja bym powtórzyła.
Nie takie spadki bety widziałam, które skończyły się ciąża.
Oczywiście nie daje Ci nadziei, ale dopóki nie spadła bardziej, wierz, że może jednak bedzie dobrze.
Przytulam Cię mocno, domyślam się co teraz czujesz.
Naprawdę ? Wszędzie czytam, że spadek to już jednak pewne rozczarowanie… 😥
Ale dziękuję za wsparcie 😘
Powtórzę przed wizytą u lekarza w czwartek… to już tak pro forma… 🥹
 
Dziewczyny, u mnie niestety też nadzieja umarła. Wczoraj jeszcze się tliła, bo beta była 18,6 - 9dpt, wiem, że nie za wysoka, ale liczyłam, że może mój maluszek jest leniwy od początku 🥹 dzisiaj spadła do 13,8 😓 co prawda wczoraj robiłam w innym laboratorium, a dzisiaj u siebie w klinice.. No ale to chyba nie ma znaczenia. Mój zarodek był 3bc. Lekarz mówił, że jak dotrwał do 5 doby to jest szansa na ciążę… niestety dzisiaj ta szansa zniknęła 😭
To był nasz jedyny zarodek. Musimy przystępować do nowej procedury 😥 ehhh
Chociaż przez chwilkę wczoraj miałam uśmiech na twarzy, mąż wręcz latał pod sufitem, licząc na powodzenie. Może kiedyś doświadczę takiej radości, ale długotrwałej? Choć coś przestaję w to wierzyć😓
a czemu betę badałaś dzień po dniu ? zalecenie lekarza ?

przykro mi :(
 
Naprawdę ? Wszędzie czytam, że spadek to już jednak pewne rozczarowanie… 😥
Ale dziękuję za wsparcie 😘
Powtórzę przed wizytą u lekarza w czwartek… to już tak pro forma… 🥹
widziałam różne spadki, gdzie później beta rosła i było dobrze. Ale sama wiesz że nadzieja tli się do końca.
Powtórz betę.
Duphaston bym brała do ponownej bety.
Tak jak ja teraz pociągnę leki do kolejnej bety
 
Dziewczyny, u mnie niestety też nadzieja umarła. Wczoraj jeszcze się tliła, bo beta była 18,6 - 9dpt, wiem, że nie za wysoka, ale liczyłam, że może mój maluszek jest leniwy od początku 🥹 dzisiaj spadła do 13,8 😓 co prawda wczoraj robiłam w innym laboratorium, a dzisiaj u siebie w klinice.. No ale to chyba nie ma znaczenia. Mój zarodek był 3bc. Lekarz mówił, że jak dotrwał do 5 doby to jest szansa na ciążę… niestety dzisiaj ta szansa zniknęła 😭
To był nasz jedyny zarodek. Musimy przystępować do nowej procedury 😥 ehhh
Chociaż przez chwilkę wczoraj miałam uśmiech na twarzy, mąż wręcz latał pod sufitem, licząc na powodzenie. Może kiedyś doświadczę takiej radości, ale długotrwałej? Choć coś przestaję w to wierzyć😓
Nie przestawaj wierzyc.Moja pierwsza procedura dala 4 zarodki w tym:1 nie zaplodnil sie,1 nie dotarl do 5 doby,2 podane i beta ZERO.Rozpacz ogromna bo nic u nas nie wykryli myslalam ze in vitro to tylko "formalnosc".Jeden dzien plakalam,nastepnego tel.do doktora i od kolejnego miesiaca ruszalam.Druga procedura dala 5 zarodkow w tym:1 nie zaplodnil sie,1 nie dotarl do 5 doby,2 podane,1 zamrozony bardzo ladny z 5 doby.Beta 115!!!!Dzis z 2 podanych zarodkow mam 2 letnia coreczke.Mrozaczek mialam podany ale nic nie ruszylo.Trudno,przykro ze nie bede juz nigdy w ciazy i corcia bedzie jedynaczka ale mam ja jedna wyczekana wymodlona najcudowniejsza.
Nie trac nadziei.Podchoc czym predzej do kolejnej procedury jesli starczy kasy bo nam kobietom sily nie odchodza.WALCZ
 
wybacz, nie doczytałam ze badałaś w innych laboratoriach, najlepiej jakbyś jutro powtórzyła bete w pierwszym labolatorium
Wczoraj miałam egzamin i poszłam po nim do najbliższego laboratorium. Nie chciało mi się jechać do kliniki, mam tam kawałek. Myślałam, że będzie 0 beta i rozwieje moje wątpliwości. To musiało wskoczyć na plus i zrobić mi chwilową nadzieję 😔 czy to nie ironia losu??
Stwierdziłam, że jadę do kliniki na weryfikację i wtedy przed lekarzem w czwartek ewentualnie powtórzę, żeby wszystko było u nich w systemie czarno na biały…
 
reklama
nie jestem specjalistą od bety. Ale ja bym powtórzyła.
Nie takie spadki bety widziałam, które skończyły się ciąża.
Oczywiście nie daje Ci nadziei, ale dopóki nie spadła bardziej, wierz, że może jednak bedzie dobrze.
Przytulam Cię mocno, domyślam się co teraz czujesz.
naprawdę widziałaś spadki bety przy zdrowej ciąży? Jak, gdzie? Na pewno to beta ciążowa spadała a nie beta np. z ovitrelle?
 
Do góry