reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry!
Dziś wielki dzień.
Zrobiłam betę! Mam dziś dyżur z pracy w innym mieście, a koło mojej pracy jest punkt diagnostyki...w dodatku czynny od 6 rano. Więc same rozumiecie, musiałam ją zrobić😳
Także czekamy💚
Rozum podpowiada porażkę, a serduszko jeszcze ma nadzieję🤰

Powiedzcie, jeżeli miałam zrobić betę w 8dpt, to jeżeli dziś jest 6dpt, to jeśli byłaby ciąża, to ta beta powinna wyjść pozytywna, prawda? Może być niska, ale powinna być pozytywna?
 
reklama
A jeżeli beta nie będzie pozytywna, to znaczy że już nie będzie szansy na to, aby poszła w górę?
To moja 3 beta w życiu, więc ja się nie bardzo znam😑
 
Dziewczyny, mogę już pisać do lekarza czy mam odstawić leki? Weryfikacja bety w 8dpt jest już chyba nie potrzeba, beta już nie ruszy. Niepotrzebnie miałabym się kuć przez kolejne 3 dni💔
 
reklama
Dziewczyny, mogę już pisać do lekarza czy mam odstawić leki? Weryfikacja bety w 8dpt jest już chyba nie potrzeba, beta już nie ruszy. Niepotrzebnie miałabym się kuć przez kolejne 3 dni💔

Mozesz napisać do lekarza, ja bym pewnie i tak zrobiła kolejna betę za 2 dni - tak dla spokoju. Zawsze robiłam jak nie wychodziło 🫣
 
Do góry