reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Bo leczenie w klinice to jest co innego a leczenie immunologiczne np szczepieniami u Profesora to musisz jeździć do jego gabinetu w Łodzi. Dla mnie to było 5,5godziny jazdy w jedna stronę. I u mnie w klinice mi wręcz odradzali 😉 ze to nie do końca zbadane, bezpieczne itp, No coz, osoby po szczepieniach maja ciąże, zdrowe dzieci, a ze ryzyko i obciąża organizm.. in vitro obojętne tez nie jest. Kwestia wyboru i priorytetów, ja byłam skłonna ryzykować wiele i nie żałuje 🙂
 
reklama
Bo leczenie w klinice to jest co innego a leczenie immunologiczne np szczepieniami u Profesora to musisz jeździć do jego gabinetu w Łodzi. Dla mnie to było 5,5godziny jazdy w jedna stronę. I u mnie w klinice mi wręcz odradzali 😉 ze to nie do końca zbadane, bezpieczne itp, No coz, osoby po szczepieniach maja ciąże, zdrowe dzieci, a ze ryzyko i obciąża organizm.. in vitro obojętne tez nie jest. Kwestia wyboru i priorytetów, ja byłam skłonna ryzykować wiele i nie żałuje 🙂
to szczepienia limfocytami robią tylko w łodzi???
 
to szczepienia limfocytami robią tylko w łodzi???
Mi nie zależało na miejscu, tylko konkretnie na osobie Profesora Malinowskiego, On jest pierwszym w Polsce który to robił i ma największe sukcesy. Ale tez jest najdroższy. Z tego co się orientuje, to w Krakowie tez robią, ale ja stwierdziłam, ze jak już mam to robić to chce u Niego, tym bardziej, ze nasi znajomi byli namacalnym przykładem. 10 lat in vitro w Warszawie, Białym Stoku i Londynie. Leczenie u Profesora, 1 transfer i ciąża.
 
Mi nie zależało na miejscu, tylko konkretnie na osobie Profesora Malinowskiego, On jest pierwszym w Polsce który to robił i ma największe sukcesy. Ale tez jest najdroższy. Z tego co się orientuje, to w Krakowie tez robią, ale ja stwierdziłam, ze jak już mam to robić to chce u Niego, tym bardziej, ze nasi znajomi byli namacalnym przykładem. 10 lat in vitro w Warszawie, Białym Stoku i Londynie. Leczenie u Profesora, 1 transfer i ciąża.
ile kosztuje takie szczepienie ???
 
Jedno ponad 1000 zł aktualnie. Musisz mieć minimum 3. No i przed szczepieniami wizyta+ badania, profesor cześć uznaje, zależy jakie i gdzie miałaś robione. Mnie pierwsza wizyta wyniosła ok 6tys złotych. Ale ja nie miałam z immunologii nic zrobione.
 
Jedno ponad 1000 zł aktualnie. Musisz mieć minimum 3. No i przed szczepieniami wizyta+ badania, profesor cześć uznaje, zależy jakie i gdzie miałaś robione. Mnie pierwsza wizyta wyniosła ok 6tys złotych. Ale ja nie miałam z immunologii nic zrobione.
no to ja z immunologii mam prawie wszystko nie robiłam tylko mthfr bo i tak u mnie w klinice cie dają leki przeciwzakrzepowe
 
Jedno ponad 1000 zł aktualnie. Musisz mieć minimum 3. No i przed szczepieniami wizyta+ badania, profesor cześć uznaje, zależy jakie i gdzie miałaś robione. Mnie pierwsza wizyta wyniosła ok 6tys złotych. Ale ja nie miałam z immunologii nic zrobione.
lekarz stwierdza po takiej wizycie czy są konieczne takie szcxepienia ???
 
Nie wiem.o co chodzi wszystkie badania są dobre leki zmienione zarodki przebadane i znów nie doszło do implantacji ja już nie wiem.co o tym.muslec nie wiem co jeszcze zrobić żeby się udało. Immunolog mówił kiedyś że jak teraz się nie uda to zostaje wlew z immunoglobulin i że wtedy powinno zaskoczyć
Kiry przebadane?
Edit może przed transferem warto zrobić biopsję i sprawdzić czy nie ma zapalenia endo. Ja miałam i to niewielkie ale uważam że wyleczenie zapalenia pomogło.
 
reklama
ile kosztuje takie szczepienie ???

lekarz stwierdza po takiej wizycie czy są konieczne takie szcxepienia ???
Nie po wizycie, tylko po wynikach badań.
One są po ok 3-4 tygodniach.
Kompletniw nie pamietam, dla mnie to temat zamknięty, ale możliwe, ze mam gdzieś te badania to porobić zdj j Ci wyślę dziś się postaram 🙂
 
Do góry