reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
najlepiej by było jakbyś pogadała z lekarzem, o ile masz do Niego zaufanie. Który to był Twój transfer? Zostały ci jakieś zarodki?
My się staraliśmy 5 lat, miałam 3 stymulacje za sobą i 6 transfer się udał, mam 2,5letniwgo syna. U mnie podobnie jak u ciebie nigdy nie doszło do zagnieżdżenia zarodka- miałam bety negatywne.
Po leczeniu u profesora Malinowskiego w Łodzi i szczepieniu limfocytami pierwszy transfer udany i z niego ciąża i dziecko.
Czytałam ze niby masz wyniki z immunologi ok, Prof praktycznie w 95-99% leczy szczepieniami i ja mogę na swoim przykładzie potwierdzić, ze mi pomogły, a leczyłam się u niego bo znajomi, po 10 latach in vitro i zerowych betach, tez trafili do niego, szczepienia, transfer i córka. Jak my- od razu po szczepieniach transfer udany. Teraz niedawno znów podchodzili do szczepień i już maja 2 dzieci.
limfocytami raczej szczepic się nie mogę bo mam zarodki z nasienia dawcy
 
reklama
Nk %specyficznej aktywności wynik 31.5 normą od 9.9 - 26.1
% specyficznej aktywności po dodaniu II-2 (6U/próbkę wynik 39.4 normą (14.8 do 33.4)
 
Do góry