reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej w czwartek mam transfer. Lecze się na niedoczynność tarczycy. Słyszałam że estrofem podnosić tsh lekarz powiedział mi że może sobie zwiększyć dawkę eutyroxu na większą i w piątek to zrobiłam myślicie że dobrze czy powinnam.wrocic do poprzedniej dawki A dopiero po pozytywnej becie zwiekszyc
Hej . W pierwszej ciąży po in vitro dobierała mi endokrynolozka dawki eutyroxu . Zwiększała dawki minimalnie aż uzyskaliśmy porządany wynik .
Przy pustym jaju już to sama kontrolowałam . Teraz tez ! Oczywiście wiedział o tym lekarz z kliniki . Tzn widział wyniki tsh przed estrofemem w 13 dc jego stosowania i po transferze , nie zruzgał mnie czy upomniał ze sama sobie dawkę leku podwyższyłam . Mam tylko to kontrolować , i tak za każdym razem jak się kłuje robie tez tarczyce .
 
reklama
No właśnie ja nie badalam już jaka czas tsh więc nie wiem jakie teraz mam jutro zbadam ale podniosłam sobie dawkę eutyrox ale też mówiłam o tym w klinice
 
No właśnie ja nie badalam już jaka czas tsh więc nie wiem jakie teraz mam jutro zbadam ale podniosłam sobie dawkę eutyrox ale też mówiłam o tym w klinice
Tak będzie najlepiej jak skontrolujesz poziom hormonu .
Daj znać jak już będziesz miała wyniki i powodzenia w czwartek 💪✊🏻😍
 
Dam znać po wynikach myślę że jutro beda jutro mam też skontrolować poziom progesteronu mam m nadzieję że będzie dobry
 
reklama
Podpowiedzcie czy to dobry wynik czy nie
F12B1415-98F3-4293-A54F-0DE2A6C7DE59.jpeg
 
Do góry