reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przed ciążą miałaś jakieś problemy z tarczycą?
Robiłaś test?😅
Nie,nigdy się na tarczyce nie leczyłam . Brałam eutyrox tylko w ciąży .
No i teraz jak tak wywindowało tsh do góry . Jakoś we wrześniu w tamtym roku robiłam usg tarczycy i wszystko w jak najlepszym porządku także tu winę całkowitą zwalam na estrofem 🤭
 
Nie,nigdy się na tarczyce nie leczyłam . Brałam eutyrox tylko w ciąży .
No i teraz jak tak wywindowało tsh do góry . Jakoś we wrześniu w tamtym roku robiłam usg tarczycy i wszystko w jak najlepszym porządku także tu winę całkowitą zwalam na estrofem 🤭
Ja w sumie nawet przy estrofemie to nie wiem jakie mam tsh . Biorę dopiero od transferu i nie badam
 
Dziewczyny powiedzcie mi w jakim ja jestem tygodniu ciąży ? 🤪🤦🏼‍♀️
Jestem na cyklu naturalnym, także teoretycznie mogę liczyć od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Alee jak wrzucam w kalkulator po ivf to wychodzi mi tydzień młodsza ciąża 🤦🏼‍♀️
31.01 / pierwsze dzień ostatniej miesiączki
20-21.02 / owulacja
24.02 / transfer 3 dniowego kropka

Ogólnie owulacje mam późno - 20-21 dc, cykle Ok 32 dniowe
Senkjuuu 😍
 
@Ruda08
Zrobiłam 😜
I chyba śnie 😍 mamy kropka na pokładzie 💪😍 dziś 6dpt 😍🥹🥹
 

Załączniki

  • 2B3A8E0E-9782-4A86-B604-4322C8529B6B.png
    2B3A8E0E-9782-4A86-B604-4322C8529B6B.png
    75,6 KB · Wyświetleń: 129
reklama
Do góry