reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aaaaaaa ok teraz rozumiem . No to tak naprawdę to nie do końca miałaś cykl sztuczny 😜.

Tak tak u mnie mroziaczek .

Testujesz w poniedziałek ? Dziś twój 6dpt ? Dobrze pamietam ?
Tak racja pomyślałam o czym innym , że jestem na lekach a nie na naturalnym cykluu🤦‍♀️😉 wacham się poniedziałek albo czwartek 🙈 bo w poniedziałek muszę jechać a czwartek u mnie mi zrobią ale do czwartku to chyba nie dotrwam😉
 
Dziękuję bardzo za odpowiedź nie miał.nihdy tego podawanego tylko dlaczego w innych klinikach to.podaja na innym forum dziewczyny piszą że mają to podawane pod nadzorem.antazjologa
To jest bardzo drogi lek i mało klinik go stosuje, zastosowanie przy IVF off label, może jakaś klinika akurat podaję przy obecności anestezjologa ale wydaje mi się to dziwne gdyż jest to wlew dozylny wie nadzór pielęgniarki lub położnej wystarczy, chyba że naciągają przy okazji na koszt nadrozu anestezjologa. Citi clinic w Warszawie dr Litmanowicz mi podawał, ale tam tylko ich lek, nie podadzą Ci leku z Ukrainy
 
reklama
Do góry