reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W 14 dpt 2633 i podana była blastocysta 😉

Trzymam kciuki za bety ✊🏻
@Caro♤♤♤♤ a Ty kiedy robisz betę??? Czy ja coś przegapiłam?

Moje maleństwo ma się dobrze, rośnie i ma 3 cm 🥰 a plamienia najprawdopodobniej z ciągłego stanu zapalnego 😩 więc znowu wracam do antybiotykow.
Wynik 244.30,jutro mam powtórzyć czy rośnie. Progesteron do pochwowy i reszta hormonów doustnych
 
reklama
Kurła co my z tymi chłopami mamy 😂😂😂
Powinni nam szkodliwe wypłacać 😂
ja to chyba bym była milionerka 🤣 a tak na serio ja mam też podły charakter i nie wyparzona gębę ale to co ostatnio się tu dzieje to jakaś pomyłka mamy wszystko mała zdrowie pracę no i najważniejsze KREDYT 😂 ale nie wiem czy to mi siedzi już na bani że muszę wrócić do pracy że mała do żłobka czy za długo jestem w domu 🤷
 
ja to chyba bym była milionerka 🤣 a tak na serio ja mam też podły charakter i nie wyparzona gębę ale to co ostatnio się tu dzieje to jakaś pomyłka mamy wszystko mała zdrowie pracę no i najważniejsze KREDYT 😂 ale nie wiem czy to mi siedzi już na bani że muszę wrócić do pracy że mała do żłobka czy za długo jestem w domu 🤷
Kurła jak bym o sobie czytała 😂
 
Kochane ja dziś po badaniu genetycznym, były emocje, na USG wszystko książkowo. Cytuję doktora: zdrowy piękny dzidziuś 🥰 nie wierzyłam że kiedyś to usłyszę.... Radość ogromna, będzie pięknie, dziewczyny pamiętajcie po burzy zawsze wychodzi słońce, czasem trzeba powalczyć dłużej, ale warto.... To był nasz czwarty transfer, mieliśmy dwie punkcję, zaliczony po drodze biochem i poronienie zatrzymane🥺 dziś w sumie po roku od początku przygody z in vitro mocniej stąpamy po ziemi i nieśmiało głaszczemy rosnący brzuszek 🥰❤️ trzymam mocno kciuki za Was wszystkie.
 
reklama
Do góry