reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Betę planuje na piąteczek ✊🏻

Aahahah prace nad starym w toku, trudny z niego materiał 😂 wymaga sporego pokładu sił i nerwów 😂😂😂

A tak na serio to dzieki ze pytasz ♥️
Czujemy się dobrze , chodzę do lusterka i ciagle oglądam cycuszki 😂
Czy tylko jakaś dodatkowa żyłka się nie pojawia , czy kształt sutka się nie zmienia 😂😂 - nic nie zrobisz 😂 niepłodna głowa to chora głowa 😂
no to dobrze że dobrze 😂no pewnie że trzeba się przyjrzeć dokładnie a że czas jest to się sprawdza 😂. Ja to tego tygodnia mam po dziurki w nosie a raczej Grześka nosz ku jest taki nerwowy nie można nic mu powiedzieć bo zaraz bierze to jak atak . Przykład z dziś bo mówił o zwolnieniach w firmie obok że zwalniaja i takie tam a ja mówię przecież Ciebie to nie dotyczy to co się nakrecasz to już obrócił kota ogonem że ja go podkreślam 🤦mała dziś dostała wysypki od jakiegoś jedzenia pewnie i mogłam się nie odzywać bo ten już paniki narobil że do lekarza już będzie brał wolne on pojechał do pracy a wysypki nie ma 😂
 
To zaczynałaś z in vitro w tym samym wieku co ja zaczynam…:) my czekamy na wynik badania zarodków i jeśli będa prawidłowe to transfer w kwietniu. Powiem Ci ze czasem mam taki natłok myśli czy już nie jestem za stara na to wszystko….:) pozytywne jest to ze udało się otrzymać 4 ładne blastki, a myślałam ze w moim wieku 1 będzie cudem:) sciskam kciuki za Ciebie i niech ten jeden ostatni zarodek bedzie mega siłaczem💪
Ja miałam tak samo🫣a teraz jeszcze starsza podchodzę do tego ostatniego transferu i myśle ze co będzie to będzie, i ze te 39 lat to jeszcze bardzo młoda byłam heh😉gratuluje pięknych blastek i życzę żeby pieknie się zadomowiły 🍀 i dziekuje za kciuki🌻
 
no to dobrze że dobrze 😂no pewnie że trzeba się przyjrzeć dokładnie a że czas jest to się sprawdza 😂. Ja to tego tygodnia mam po dziurki w nosie a raczej Grześka nosz ku jest taki nerwowy nie można nic mu powiedzieć bo zaraz bierze to jak atak . Przykład z dziś bo mówił o zwolnieniach w firmie obok że zwalniaja i takie tam a ja mówię przecież Ciebie to nie dotyczy to co się nakrecasz to już obrócił kota ogonem że ja go podkreślam 🤦mała dziś dostała wysypki od jakiegoś jedzenia pewnie i mogłam się nie odzywać bo ten już paniki narobil że do lekarza już będzie brał wolne on pojechał do pracy a wysypki nie ma 😂
Kurła co my z tymi chłopami mamy 😂😂😂
Powinni nam szkodliwe wypłacać 😂
 
reklama
Do góry