reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
😂 Oczywiście, że pomyliłam 🤦🏻‍♀️ chodziło mi o @Coffe18
Betę planuje na piąteczek ✊🏻
@Ruda08 czekamy na dobre wieści domyślam się że jutro będą wyniki dopiero ❤️
@Coffe18 nie chcę Cię osaczać ale mam nadzieję że się dobrze czujesz i staruszek jest ustawiany po kątach 😂
Aahahah prace nad starym w toku, trudny z niego materiał 😂 wymaga sporego pokładu sił i nerwów 😂😂😂

A tak na serio to dzieki ze pytasz ♥️
Czujemy się dobrze , chodzę do lusterka i ciagle oglądam cycuszki 😂
Czy tylko jakaś dodatkowa żyłka się nie pojawia , czy kształt sutka się nie zmienia 😂😂 - nic nie zrobisz 😂 niepłodna głowa to chora głowa 😂
 
Dziewczyny życzę Wam pięknych bet i udanych transfer ja schodzę z pola walki.mialam podejsc 9 raz ale niestety wyszło inaczej tak jak już tu pisałam parę razy nie ma mi kto poda. Immuglobiny ukraińskie biovan kliniki się boją
A pytałaś się na grupach fejsbukowych?
Tam dziewczyny pisały o tych z Ukrainy.
A oczywiście, że nie chcą podać.. skoro w pl wlew kosztuje Ok 6000-7000 zł a na Ukrainie na lek płacisz bez tego ostatniego zera 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Betę planuje na piąteczek ✊🏻

Aahahah prace nad starym w toku, trudny z niego materiał 😂 wymaga sporego pokładu sił i nerwów 😂😂😂

A tak na serio to dzieki ze pytasz ♥️
Czujemy się dobrze , chodzę do lusterka i ciagle oglądam cycuszki 😂
Czy tylko jakaś dodatkowa żyłka się nie pojawia , czy kształt sutka się nie zmienia 😂😂 - nic nie zrobisz 😂 niepłodna głowa to chora głowa 😂
Już teraz w piątek? Ja czekam ytrwale chyba do poniedziałku 🙈
 
Do góry