reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej kochane, mam pytanko :-) :)
Bedziemy zbierać zarodki do badań, i możliwe że na jednej stmulacji się nie zakończy, i tak z doświadczenia jaki jest odstęp między symulacjami, długo się czeka ?
Na razie jestesmy umówieni na badania wstepne z krwi + nasienie, w naszej klinice badania z krwi są ważne tylko 3 mies, i tak się zastanawiam czy się wyrobimy.
 
reklama
Domyślam się.
Napisz do Paśnika może podpowie gdzie Ci zrobią.
Nie stresuj się.
Też miałam zalecenia od immunologa i niechcieli mi podawać leków. Jakoś udało mi się gdzie indziej załatwić.
Szukaj może jeszcze na jakiś forach.
Wiem ,że @Aduś16 Miała podawana gdzieś w Warszawie. Może da znać.
Pisałam do Paśnika powiedział że nie może bardziej pomoc że dał mi skierowanie na immuglobiny jak go prosiłam
 
Hej kochane, mam pytanko :-) :)
Bedziemy zbierać zarodki do badań, i możliwe że na jednej stmulacji się nie zakończy, i tak z doświadczenia jaki jest odstęp między symulacjami, długo się czeka ?
Na razie jestesmy umówieni na badania wstepne z krwi + nasienie, w naszej klinice badania z krwi są ważne tylko 3 mies, i tak się zastanawiam czy się wyrobimy.
ja miałam stymulację kwiecień/maj, czerwiec potem czerwiec/ lipiec i listopad. W sumie 4
 
Jaką miałyście betę w 14 dniu po transferze i macie potwierdzoną ciąże?
W 14 dpt 2633 i podana była blastocysta 😉

Trzymam kciuki za bety ✊🏻
@Caro♤♤♤♤ a Ty kiedy robisz betę??? Czy ja coś przegapiłam?

Moje maleństwo ma się dobrze, rośnie i ma 3 cm 🥰 a plamienia najprawdopodobniej z ciągłego stanu zapalnego 😩 więc znowu wracam do antybiotykow.
 
W 14 dpt 2633 i podana była blastocysta 😉

Trzymam kciuki za bety ✊🏻
@Caro♤♤♤♤ a Ty kiedy robisz betę??? Czy ja coś przegapiłam?

Moje maleństwo ma się dobrze, rośnie i ma 3 cm 🥰 a plamienia najprawdopodobniej z ciągłego stanu zapalnego 😩 więc znowu wracam do antybiotykow.
Coś chyba pomyliłaś, @Caro♤♤♤♤ urodzila 03.03, chyba za wcześnie na kolejna ciąże 😅
 
reklama
W czy któraś może miała sytuacje po transferze blatocysty , ze testy sikane 7 i 8 dpt wychodziły negatywnie , a mimo to się udało ?
 
Do góry