reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja musze zaczynać procedure od początku. Od listopada miałam 1 procedure i później 2 transfery. Teraz czekam na miesiączkę, 1 mc przerwy i spróbujemy po konsultacji podejść do drugiej. Ile robicie przerwy? Czy planujecie jakieś zmiany zasugerować lekarzowi?
Po ostatniej wizycie zrobiliśmy badanie panel PGD-NGS, ja jeszcze zrobię krzywa z insulina i poziom jakiegoś hormonu ( nie pamiętaj jakiego). Mąż jeszcze wizyta u urologa No i zobaczymy czy coś badania wykażą i wtedy będziemy decydować co dalej. A jeszcze jesteśmy na diecie niskotłuszczowej. A Ty po myśle ze po mc możesz rozpoczynać kolejna stymulację jak lekarz tylko pozwoli

 
reklama
Dziewczyny,jestem 6dpt blastocysty.Wczoraj robiłam betę i jest 0 i jutro idę tylko potwierdzić ze kolejny transfer nieudany 😞Ale zaczęłam się zastanawiać ze biorę takie ilości progesteronu i wogole nie bolą mnie cycki..Biorę Utrogestan 3x1,Duphaston 3x1 i Prolutex 1x1.
Chodzi i o to ze jak mam cykl naturalny to zawsz w 2 połowie mam taki bol ze nie mogę się dotknąć..In vitro dlatego ze mam endo i adenomioze i moja Pani doktor zawsze transferuje po Wyciszeniu-
3 miesiące.Dwa lata temu zarodek się zagnieździł ale zatrzymał się w 6 tygodniu.Ale wtedy czułam cycki.A po tym już miałam 3 transfery i nic.Dwie biochemiczne a teraz całkowite ZERO.Zastanowiam się czy nie podjeść do następnego transferu na naturalnym cyklu ale podobno nie jest łatwo się wbić w dobry czas No i ta adeno..🤯Już sama nie wiem.Coś chyba trzeba zmienić ale co????
 
Dziewczyny,jestem 6dpt blastocysty.Wczoraj robiłam betę i jest 0 i jutro idę tylko potwierdzić ze kolejny transfer nieudany 😞Ale zaczęłam się zastanawiać ze biorę takie ilości progesteronu i wogole nie bolą mnie cycki..Biorę Utrogestan 3x1,Duphaston 3x1 i Prolutex 1x1.
Chodzi i o to ze jak mam cykl naturalny to zawsz w 2 połowie mam taki bol ze nie mogę się dotknąć..In vitro dlatego ze mam endo i adenomioze i moja Pani doktor zawsze transferuje po Wyciszeniu-
3 miesiące.Dwa lata temu zarodek się zagnieździł ale zatrzymał się w 6 tygodniu.Ale wtedy czułam cycki.A po tym już miałam 3 transfery i nic.Dwie biochemiczne a teraz całkowite ZERO.Zastanowiam się czy nie podjeść do następnego transferu na naturalnym cyklu ale podobno nie jest łatwo się wbić w dobry czas No i ta adeno..🤯Już sama nie wiem.Coś chyba trzeba zmienić ale co????
Sporo masz progesteronu. Będziesz robiła betę to zbadaj poziom równie progesteronu.
Warto coś zmieniać i spróbować na.cyklu naturalnym , porozmawiaj z dr.
 
Czy masz na myśli jakąś konkretną?
Spróbuj na początek Jantar. Ona jest tania a ludzie chwalą sobie. Moja siostra używałam jeszcze szampon i odżywkę Pharmaceris na wypadanie włosów i jej to pomogło. Ale musisz się liczyć z tym że zanim będzie poprawa to trochę czasu minie
 
Dziewczyny,jestem 6dpt blastocysty.Wczoraj robiłam betę i jest 0 i jutro idę tylko potwierdzić ze kolejny transfer nieudany 😞Ale zaczęłam się zastanawiać ze biorę takie ilości progesteronu i wogole nie bolą mnie cycki..Biorę Utrogestan 3x1,Duphaston 3x1 i Prolutex 1x1.
Chodzi i o to ze jak mam cykl naturalny to zawsz w 2 połowie mam taki bol ze nie mogę się dotknąć..In vitro dlatego ze mam endo i adenomioze i moja Pani doktor zawsze transferuje po Wyciszeniu-
3 miesiące.Dwa lata temu zarodek się zagnieździł ale zatrzymał się w 6 tygodniu.Ale wtedy czułam cycki.A po tym już miałam 3 transfery i nic.Dwie biochemiczne a teraz całkowite ZERO.Zastanowiam się czy nie podjeść do następnego transferu na naturalnym cyklu ale podobno nie jest łatwo się wbić w dobry czas No i ta adeno..🤯Już sama nie wiem.Coś chyba trzeba zmienić ale co????
Brałam tyle samo progesteronu, co Ty. Tylko zamiast utrogestanu miałam luteinę. Progesteron w granicach 17-19, więc bez szału, a cycki w ogóle nie bolały. Każdy cykl i każda ciąża jest inna, więc nawet jeśli zwykle coś czułaś teraz w cale nie musi tak być. 6dpt to trochę wcześnie na betę więc może jeszcze nie wszystko stracone. Trzymam kciuki żeby się udało ✊✊✊
 
reklama
Brałam tyle samo progesteronu, co Ty. Tylko zamiast utrogestanu miałam luteinę. Progesteron w granicach 17-19, więc bez szału, a cycki w ogóle nie bolały. Każdy cykl i każda ciąża jest inna, więc nawet jeśli zwykle coś czułaś teraz w cale nie musi tak być. 6dpt to trochę wcześnie na betę więc może jeszcze nie wszystko stracone. Trzymam kciuki żeby się udało ✊✊✊
Badałam w 5 dpt czyli wczoraj..Tak każą w mojej klinice 5 i 7 dpt…No nic zobaczymy jutro 🙄
 
Do góry