reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi wszyscy mówią że będzie dziewczynka , na prenatalnych lekarka pierw mówiła że dziewczynka , później że chłopczyk ... No i dalej nie wiem ... A mam 4 torby ciuchów dla chłopca 🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣🤣
A to Ci psikus! Najważniejsze, że maleństwo się zdrowo rozwija ❤️
Ja byłam pewna, że będę miała córeczkę, tak czułam i wszyscy dookoła mi mówili, że się zmieniłam - że na pewno będzie dziewczynka. Dwa dni temu dzwoniłam do lekarza, bo miała przyjść płeć maleństwa z krwi. Jakie było moje zdziwienie, że to jednak chłopiec 😂💙
 
Hej dziewczyny!

W 2021 i w 2022 byłam tutaj aktywna.
W maju podeszłam do drugiego transferu (trombofilia wrodzona) , 1 lutego urodziłam moje cudowne, ukochane, wymarzone dziecię ❤️🥰❤️ Oficjalnie zwolniłam brzuszek dla którejś z Was ❤️🥰❤️
Szczęśliwy Brzuch dostałam od @Hankaa teraz przekazuje dalej 😘😘😘
Gratulacje!!!!
 
Hej dziewczyny!

W 2021 i w 2022 byłam tutaj aktywna.
W maju podeszłam do drugiego transferu (trombofilia wrodzona) , 1 lutego urodziłam moje cudowne, ukochane, wymarzone dziecię ❤️🥰❤️ Oficjalnie zwolniłam brzuszek dla którejś z Was ❤️🥰❤️
Szczęśliwy Brzuch dostałam od @Hankaa teraz przekazuje dalej 😘😘😘


Kochana z całego serduszka gratuluje twojego małego , "wielkiego " cudu 😍😍😍😍 duzooo, zdrówka dla was ❤️❤️😘😘😘

Ale Ci zazdroszczę że.juz masz.to wszystko za sobą 🙈❤️

Ucałuj maleństwo od forumowej ciotki ❤️❤️❤️ ( wcześniej brakujemiwiary )
 
A to Ci psikus! Najważniejsze, że maleństwo się zdrowo rozwija ❤️
Ja byłam pewna, że będę miała córeczkę, tak czułam i wszyscy dookoła mi mówili, że się zmieniłam - że na pewno będzie dziewczynka. Dwa dni temu dzwoniłam do lekarza, bo miała przyjść płeć maleństwa z krwi. Jakie było moje zdziwienie, że to jednak chłopiec 😂💙
Hahaha ja mam nadzieję że na polowkowych potwierdzi się że będzie Staś 🙏🙏❤️
Chodź najważniejsze żeby był zdrowy .

Będzie co ma być ... Ale zdrówko najważniejsze ❤️
 
A to Ci psikus! Najważniejsze, że maleństwo się zdrowo rozwija ❤️
Ja byłam pewna, że będę miała córeczkę, tak czułam i wszyscy dookoła mi mówili, że się zmieniłam - że na pewno będzie dziewczynka. Dwa dni temu dzwoniłam do lekarza, bo miała przyjść płeć maleństwa z krwi. Jakie było moje zdziwienie, że to jednak chłopiec 😂💙
Mi lekarz na prenatalnych mówił, że wg niego raczej dziewczynka, ale z krwi przyszedł wynik, ze chłopiec 😂 znam ten poziom zdziwienia 😂 super :)
 
Hej dziewczyny!

W 2021 i w 2022 byłam tutaj aktywna.
W maju podeszłam do drugiego transferu (trombofilia wrodzona) , 1 lutego urodziłam moje cudowne, ukochane, wymarzone dziecię ❤️🥰❤️ Oficjalnie zwolniłam brzuszek dla którejś z Was ❤️🥰❤️
Szczęśliwy Brzuch dostałam od @Hankaa teraz przekazuje dalej 😘😘😘
Sarenki, gratulacje! ❤️ Ja tak trochę z doskoku czytam, ale większość dziewczyn pamiętam i Ciebie też :) za to nie pamiętam i nie wiem, czy pisałaś jakiej płci to wymarzone dziecię :) zdradzisz tajemnicę? :) I jak się czujesz jako świeża mamusia? :)
 
Dziewczyny, mam smutną wiadomość :( Nie nacieszyłam się długo naturalną ciążą po 15 latach starań i po dwóch in vitro :((( Dziś byłam na USG, które sama zainicjowałam, bo czułam od dwóch dni niepokój. Niestety intuicja mnie nie myliła. Dziś na wizycie okazało się, że serduszko przestało bić. To 9tc i 1d :(( Mam skierowanie do szpitala na zabieg łyżeczkowania. Mój mąż popłakał się - nigdy wcześniej nie płakał, bo strażacy to twardzi mężczyźni.
 
reklama
Dziewczyny, mam smutną wiadomość :( Nie nacieszyłam się długo naturalną ciążą po 15 latach starań i po dwóch in vitro :((( Dziś byłam na USG, które sama zainicjowałam, bo czułam od dwóch dni niepokój. Niestety intuicja mnie nie myliła. Dziś na wizycie okazało się, że serduszko przestało bić. To 9tc i 1d :(( Mam skierowanie do szpitala na zabieg łyżeczkowania. Mój mąż popłakał się - nigdy wcześniej nie płakał, bo strażacy to twardzi mężczyźni.


Bardzo mi przykro 😔😔😔 ciężko cokolwiek powiedzieć. Dużo siły dla Ciebie i Męża na ten trudny czas.
 
Do góry