reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie mam problemów z tarczycą. Badanie było robione w ten dzień w którym byliśmy na wynikach bety (miałam ją na poziomie 9,3) więc może to też miało wpływ, poza tym przypomniałam sobie, że wtedy walczyliśmy z zapaleniem oskrzeli u syna, może mnie też coś brało, nie mogę sobie przypomnieć.
Spytam pani doktor czy można powtórzyć te wyniki za jakiś czas, bo 13.02 jadę na monitoring przed transferem.
Dziękuję za odpowiedź.
Teraz dostałam Encorton i Estrofem przed transferem.
A zrób sobie jeszcze badania jak możesz Kir.
Z tego co pamiętam to chyba jest na testy dna
Może dziewczyny podpowiedzą, sprawdza się tam kiry odpowiedzialne za implantacje .
 
reklama
Hej dziewczyny! Jestem tu 1 raz, wcześniej byłam na grupie o IUI. Jesteśmy po 1 transferze prawie 6dniowej blastocysty- dziś mija 6 dzień. Wczoraj wyszedł mi pozytywny test sikany a dziś zrobiam betę i wynik 24,7 😉🫣🙃 embriolog poradził wstrzymać się z pewnością wyniku bo uważa, że mogą to być też pozostałości ovitrelle, który miałam podany na 36h przed transferem. Z doświadczenia z ovitrelle mam już 3 razy IUI i nigdy nawet z początku po podaniu nie wychodziły mi 2 kreski na teście. Czy ja sobie coś wmawiam dziewczyny ? Mam jakby uczucie ciągnięcia w prawej pachwinie, i delikatnie kluje mnie czasem podbrzusze. Wynik bety oczywiście będę powtarzać w poniedziałek ale może, któraś z Was ma podobne doświadczenie i okazało się, że to wynik wskazujący na dzisiusia ? Dajcie znać proszę, pozdrawiam wszystkie staraczki 🌹🌹🌹🌹
 
Ps. Mój test z 5dpt ❤️🫣
 

Załączniki

  • 20230202_083641.jpg
    20230202_083641.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 91
Hej dziewczyny! Jestem tu 1 raz, wcześniej byłam na grupie o IUI. Jesteśmy po 1 transferze prawie 6dniowej blastocysty- dziś mija 6 dzień. Wczoraj wyszedł mi pozytywny test sikany a dziś zrobiam betę i wynik 24,7 😉🫣🙃 embriolog poradził wstrzymać się z pewnością wyniku bo uważa, że mogą to być też pozostałości ovitrelle, który miałam podany na 36h przed transferem. Z doświadczenia z ovitrelle mam już 3 razy IUI i nigdy nawet z początku po podaniu nie wychodziły mi 2 kreski na teście. Czy ja sobie coś wmawiam dziewczyny ? Mam jakby uczucie ciągnięcia w prawej pachwinie, i delikatnie kluje mnie czasem podbrzusze. Wynik bety oczywiście będę powtarzać w poniedziałek ale może, któraś z Was ma podobne doświadczenie i okazało się, że to wynik wskazujący na dzisiusia ? Dajcie znać proszę, pozdrawiam wszystkie staraczki 🌹🌹🌹🌹
Oj mnie po każdym transferze ciągnęło , miałam kucia ... Czułam się ciążowo 🙈🙈🙈 a tak naprawdę udał się dopiero 9'ty transfer ( dziś 19 TC ( 17+4 według om a według USG 18+1) życzę Ci z całego serca aby to wszystko okazało się u ciebie ciąża i zdrowym maleństwem ❤️😘❤️
 
Oj mnie po każdym transferze ciągnęło , miałam kucia ... Czułam się ciążowo 🙈🙈🙈 a tak naprawdę udał się dopiero 9'ty transfer ( dziś 19 TC ( 17+4 według om a według USG 18+1) życzę Ci z całego serca aby to wszystko okazało się u ciebie ciąża i zdrowym maleństwem ❤️😘❤️
Dziękuję i gratuluję wytrwałości i życzę spokojnej i cudownej ciąży ❤️❤️❤️🤗🤗
 
reklama
Do góry