reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć :)
Dziś 4 dpt. miałam zrobić progesteron wyszedł 26,30 ng/ml czy to dobry wynik? Wysłałam wiadomość do lekarza ale nie wiem czy już przez weekend odpisze 🤔 i będę dużo myśleć 😜

@Ola_123 przykro

Cześć :)
Dziś 4 dpt. miałam zrobić progesteron wyszedł 26,30 ng/ml czy to dobry wynik? Wysłałam wiadomość do lekarza ale nie wiem czy już przez weekend odpisze 🤔 i będę dużo myśleć 😜

@Ola_123 przykro mi 🙁
Dobry, podobno wystarczający. Powyżej 20-25 ng/ml. Ja mialam w poniedziałek w dniu transferu 31 podobno Ok.
 
Dobry, podobno wystarczający. Powyżej 20-25 ng/ml. Ja mialam w poniedziałek w dniu transferu 31 podobno Ok.
Biorę 3x ultragestan i 2x besins (200mg), pp proluteksie dostałam przy 1transferze mocne uczulenie na końcówce.
Jakieś objawy w 4dpt? U mnie jakoś cicho. Drugi raz podejście na sztucznym cyklu i jakoś z objawami biednie. A za każdym razem jak byłam w ciazy czulam, że coś jest na rzeczy...
 
Dzień dobry w ten zimny piątek , a raczej dobry wieczór ❤️
Ja już po wizycie ... Dziś mój Staś był Stanisława 🙈🙈🤣🤣🤣 chodź pozniej pokazał co prawdopodobnie ma między nogami . Był bardzo ruchliwy i jak to lekarz powiedział zawstydzony ... No wiec nadal nie wiemy na 100% ... Byle by na połówkowych się okazało co będzie 🙈❤️

Najważniejsze że zdrowe i rośnie . Dziś ważyło dziecko 223 gram już .
 

Załączniki

  • IMG_20230203_162345.jpg
    IMG_20230203_162345.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 93
A cykl też miałam stymulowany od 3dnia miesiączki, nadal mam duphaston 2x1 i luteina dopochwowo 2x1 🙃
U mnie progesteronu idzie w końskich dawkach a już mam 13 tc. Mój organizm chyba sam go nie produkuje za wiele mimo że już powinien. Mi obecnie został dopochwowo utrogestan 4×1 oraz zastrzyki 1×1 i co drugi dzień 2×1. 🙂
 
Dzień dobry w ten zimny piątek , a raczej dobry wieczór ❤️
Ja już po wizycie ... Dziś mój Staś był Stanisława 🙈🙈🤣🤣🤣 chodź pozniej pokazał co prawdopodobnie ma między nogami . Był bardzo ruchliwy i jak to lekarz powiedział zawstydzony ... No wiec nadal nie wiemy na 100% ... Byle by na połówkowych się okazało co będzie 🙈❤️

Najważniejsze że zdrowe i rośnie . Dziś ważyło dziecko 223 gram już .
jak dla mnie to chłopiec 😊 u nas nawet nie odważa się powiedzieć płci wcześniej niż na połówkowych
 
reklama
Mi wszyscy mówią że będzie dziewczynka , na prenatalnych lekarka pierw mówiła że dziewczynka , później że chłopczyk ... No i dalej nie wiem ... A mam 4 torby ciuchów dla chłopca 🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣🤣
dlatego lepiej czekac niż się napalić na jakaś płeć, ja pierwszy zakup dopiero po połówkowych zrobiłam i był to wózek ciuszki później
 
Do góry