reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sylwia bardzo mi przykro. Zbieraj siły kochana

martaczi nie mam pojęcia co może być nie tak, może komórki, może plemniki a może... embriolog. W NOVUM badają komórki a w INVICTA całe zarodki. Może Gotadora coś poradzi? Cały czas wierzę w Twoją bete!! Głowa do góry!
 
Sylwia, jestem tu krótko ale tak Ci kibicowałam, że aż słów brak... strasznie mi przykro. Napewno odpoczynek się przyda:(
Joasia jak piszesz posty to tak jakbym czytała o sobie. Też jestem jedynaczką, też mam bardzo mocne więzi z rodziną, też nigdy w ciąży nie byłam i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić życia bez dzieci i też mój jeszcze nie mąż na razie nie chce adoptować... A i jeszcze łączy nas Pani B. Co do rodzaju procedury to milagors dobrze Ci radzi...
oletka - też mi bardzo przykro, że się nie udało. Ten prof to może prof M? Byłam u takowego i odczucia fatalne po wizytach...
Ja była wczoraj w Gyncentrum i dr M mnie zadziwił bo mimo, że mam endometriozę to zdecydował o krótkim protokole... Po miesiącu antykoncepcji mam od razu brać stymulację... Nie wiem czy to dobrze. Niby powinnam zaufać lekarzom ale jakoś po doświadczeniach nie ufam im:) podobno nic nie ma w jajnikach i dlatego nie trzeba ich bardziej wyciszać. Co o tym myślicie? A nawet nie spytałam o ten scratching endo ale już chyba za późno? Kiedy się go robi?
Martaczi, hola, Buziulek, Gizas &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
sylwia nie mam słów, które mogłyby Cię :-( jakie to wszystko popaprane.Tulam mocno!Cały czas myślę o twoim Endo i jedyna odpowiedź to jakiś zajebisty endokrynolog, żeby ci ustawił hormony.Tyle się płaci za to ivf a oni co, rozkładają ręce?nie rozumiem...Jeśli u mnie byłby problem gamet nie wahałabym się adoptować zarodek.
zula5 - scratching robi się cykl przed transferem.Jeśli się obkujesz w temacie i będziesz pytać dr M to on ci wszystko dokładnie objaśni.Spisz pytania na kartce, pomaga, jeśli nie masz przekonania, to jedź na jeszcze jedną wizytę pogadać.Ja tak zrobiłam i wtedy mu zaufałam dopiero i zrozumiałam jego pomysły na moje crio.
 
Ostatnia edycja:
Sylwia - brak slow, po prostu zalamka, kurcze tak mocno za Ciebie trzymalysmy kciuki!!! Co dalej, macie jakis plan B??

Zula_5 scratching robi sie w cyklu poprzedzajacym transfer lub criotransfer, i robi sie go w 22-24 dc, tylko musi byc faza lutealna lub owulacja, ja nie owuluje dlatego doktor B dala mi luteine od 16 dc bralam przez 11 dni a w 22 dc mialam scratching.

Ja dzis niesmialo dostalam okres, wiec 1 dc biore estrofen i kolo 27 maja criotransfer jedyny i ostatni bo nie mam wiecej zarodkow....a jak sie nie uda to koniec przegralam
 
Martaczi - bardzo mi przykro, to bylo Twoje 3 podejscie? masz mrozaki? czy zaczynasz calosc od nowa?? same zle wiadomosci dzis:(
 
reklama
Sylwia, jestem tu krótko ale tak Ci kibicowałam, że aż słów brak... strasznie mi przykro. Napewno odpoczynek się przyda:(
Joasia jak piszesz posty to tak jakbym czytała o sobie. Też jestem jedynaczką, też mam bardzo mocne więzi z rodziną, też nigdy w ciąży nie byłam i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić życia bez dzieci i też mój jeszcze nie mąż na razie nie chce adoptować... A i jeszcze łączy nas Pani B. Co do rodzaju procedury to milagors dobrze Ci radzi...
oletka - też mi bardzo przykro, że się nie udało. Ten prof to może prof M? Byłam u takowego i odczucia fatalne po wizytach...
Ja była wczoraj w Gyncentrum i dr M mnie zadziwił bo mimo, że mam endometriozę to zdecydował o krótkim protokole... Po miesiącu antykoncepcji mam od razu brać stymulację... Nie wiem czy to dobrze. Niby powinnam zaufać lekarzom ale jakoś po doświadczeniach nie ufam im:) podobno nic nie ma w jajnikach i dlatego nie trzeba ich bardziej wyciszać. Co o tym myślicie? A nawet nie spytałam o ten scratching endo ale już chyba za późno? Kiedy się go robi?
Martaczi, hola, Buziulek, Gizas &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Zula, ja tez mam endometrioze i do tego pcos. Raz mialam dlugi protokol a raz krotki i z krotkiego moja ciaza i 4 mrozaki. A z krotkiego biochemiczna i nic wiecej. Te protokoly...hmmm jak by to powiedziec chyba na chybil trafil sa wybierane ;)
 
Do góry