reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

beta już zrobiona o 13 wynik:szok: wczoraj poszłam z mężem na spacer trochę się uspokoiłam pomyśleliśmy nad dalszym planem działania jak się nie uda wykorzystamy te 4 komórki miejmy nadzieję, że coś z tego będzie można transferować a jeśli nie to odkładnie kasy i zmiana kliniki w której zrobią jakieś badania :tak:

Madzia a powiedz orientujesz się ile ja zapłacę za te komórki transfer wizyty itp jak jestem w tym programie bo tam nie ma nic napisane?
Sylwia kciuki zaciśnięte!!! o której wynik masz???
Hola &&& za Twoją wizytę też!!
Gizas Buziulek Darii z całych sił trzymam &&&:-):-):-)
 
reklama
Sylwia, Martaczi, Gizas, Buziulek, hola- dzisiaj jest piękny dzień i czekamy na piękne wieści &&&&&&

Agapl- no temu prof. z Łodzi zdecydowanie zabrakło taktu. Ja nie mogłam uwierzyć, że to powiedział lekarz. Wiesz ja rozumiem mojego męża, że chciał spróbować mieć swoje dziecko. Ja też chciałabym żeby dziecko było w 100% mojego męża ale jak się nie da to się nie da. Tych pomieszanych chromosomów u niego nie poprzestawiamy.
 
Martaczi niestety nie pomogę Ci bo nie mam pojęcia, nigdy nie miałam mrożonych komórek, tylko 1 śnieżynkę. Zadzwoń do Invimedu , dziewczyny z recepcji na pewno udzielą Ci informacji.
 
martaczi jeśli chodzi Ci o in vitro z diagnostyką preimplantacyjną to ja dopłacałam 6000 za badanie i sondy potrzebne do diagnostyki oraz obowiązkowo nacięcie otoczki zarodków i hodowla do blastocysty czyli 6800 do standardowego programu w invicta. My wiedzieliśmy co mamy zbadać bo mąż ma nieprawidłowy kariotyp mimo, że nie ma żadnych objawów i jest zdrowy jak ryba. Jeśli macie kariotypy w porządku to możecie sobie zrobić panel badań najczęściej występujących chorób genetycznych i w tym panelu są też badania wykluczające monosomie u zarodków ( powoduje poronienia). Gotadora miała ten panel wykonywany. Cena chyba 5000. Myśle, że warto zwłaszcza jak masz kilka zarodków.
 
reklama
Pozdrawiam Was z deszczowego Gdańska.
Mam nadzieję, że specjalnie dla Was zaświeci słońce.


A szczególnie dla Sylwia, Martaczi, Hola, Gizas, Buziulek, dziewczęta zaciskam z całych sił kciukaski za Was.



& & & & & & & & & !♥!♥ !♥!& & & & & & & & & !♥!♥ !♥!& & & & & & & !♥!♥ !♥!& & & & & & & & & !♥!♥ !♥!& & & & & & & & & !♥!♥ !♥!

blog_yq_489760_1070605_tr_mis_z_koniczynka_-_good_luck.jpg



Miłego dnia.

NIE009.jpg



 
Do góry