reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
hej dziewczyny
tez jak Aga27 hope przyszlam was zawirusowac ciażowo. moj skarbek tez sie nie pcha na swiat jeszcze, mam nadzieje, ze nie bedzie malym spóźnialskim.
zycze wam podwójnych kreseczek i dużo dużo siły (zwłaszcza tym, które podchodza do in vitro w Pl bo jak słucham co się tam wyprawia to włos na głowie się jeży!!!!!). wierze, ze wszystkim wam się uda i może kiedyś zorganizujemy zlot naszych invitrowych urwisków!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymam kciuki!!!!!!
 
witam Kwiatku...ja tam i do punkcji i do transferu nie używałam perfum ale makijaż miałam zrobiony i jak widać u mnie to nie zaszkodziło wtedy...

Dziewczyny a jeżeli chodzi o mnie to masakra jakaś dzisiaj 8dpt ...zrobiłam test wyszedł negatywny. wiem ze to dopiero 8 dpt ale...jakos nie mam wiary,siły...jakos nie wierze ze sie udalo...za pierwszym razem było inaczej,to chyba sie czuje w sercu. cycki mnie nie bola,nic mnie nie boli...nic!zero objawów...kiszka straszna...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kwiat_lotosu
ja w czasie punkcji i transferu mialam makijaz potem tez sie malowalam czasem sie perfumowalam bo nie wiedzialam ze nie mozna i sie nie udalo za drugim razem ani makijazu unikalam perfum i tez sie nie udalo wiec wychodze z zalozenia ze jak sie ma przyjac to sie przyjmie a jak nie to nie... kiedys tu dziewczyny pisaly ze to nie zalezne od nas czy sie przyjmie czy nie... powodzonka

missidor
nie poddawaj sie jeszcze... trzymam kciukasy dalej, zrob betke i wtedy bedzie wszystko jasne a testy nie zawsze dobrze testuja

basia
a gdzie ty sie leczylas ????
 
Hej :) Nie będę gorsza i też Wam podeślę trochę wirusków!!
AGA27 i KAHAAA - powodzenia na porodówce :)

Missdior - chcesz po głowie?? Co to za robienie sikaczy w 8 dpt??? Ja zrobiłam bete w 10 dpt i minimalnie na COŚ wskazywała a sikacz nie wyszedł mi nawet w 14 dniu... Co do objawów- nie miałam ich aż do 8 tygodnia ciąży - żadnego bólu cycków czy sikania po nocach. Za to teraz mam już dość tych objawów bo pół dnia spędzam ściskając kibelek i haftując... ;) Jeszcze nie czas na dołowanie się - POWODZENIA!!! Trzymam kciuki za Was wszystkie :)
 
Mi mi w ARTEMIDZIE w Białymstoku u prof. Wołczyńskiego. Mają razem z Szamatowiczem i Domitrzem Centrum Endokrynologii i Ginekologii Medycyny Rozrodu.
 
lolitka przykro mi bardzo że znowu się nie udało nie pisałaś że podchodzisz do IV in vitro,trzymaj się dzielnie wiem że Ci bardzo ciężko,dlaczego takim dobrym ludziom się nie udaję Boże dlaczego........
 
reklama
Basia
dziekuje slicznie, do Bialegostoku mam kawalek wiec narazie zostaje w swojej klinice... zobaczymy co bedzie dalej...

lolitka
tak mi przykro... trzymaj sie dzielnie kochana
 
Do góry