reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny trzymam kciukasy za wszystkie betki niech rosną, potrzeba nam tu takich informacji.

Kwiatuszeq ja też dzisiaj mam dzień na smutki:) Wszędzie dookola malutkie bobaski widzę, ale trzeba się wziąc w garść.
Ja za tydzień zaczynam i to chyba to napędza u mnie różne mysli, na przemian nadzieję i strach, chyba zwariuję.

A teraz pytanie techniczne: Lekarz przepisał mi Merional 75 do wstrzykiwania podskórnie, wykupiłam, ale w opakowaniu nie ma strzykawki, ani pena. Czy ja mam kupic w aptece najzwyklejszą strzykawkę i igłę? Czy są jakies specjalne do zastrzykow domięśniowych ? Może to głupie pytanie ale wcześniej miałam tylko Gonal i Cetrotide a tam wszystko było;)
 
Nika poproś w aptece o najmniejszą igiełkę, jak miałaś wcześniej zastrzyki to powinnaś pamiętać mniej więcej jak wyglądają - powodzenia!
 
nika-a to jest w postaci płynnej czy ampułka z proszkiem? Bo jeśli to nie jest gotowy roztwór to jeszcze trzeba rozpuszczalnik i wtedy lepiej kupić 1 grubą igłę do przygotowania roztworu, a drugą cieniutka do wstrzykiwania. Pani w aptece na prwno Ci też pomoże, albo skontaktuj się z kliniką po instrukcje. Powodzenia i &&& za owocną stymulację :-)
 
Witajcie!
Martaczi trzymam kciuki za rosnącą betkę w piątek:-)
A ja nadal się kłuję i idę w piątek do lekarza na podglądanko :szok:
 
9 maja oletka- wysoka beta
10 maja Sylwia1985 - wysoka beta
10 maja Martaczi - wysoka beta
10 maj GizaS-scratching endo
10 maja Buziulek - udana punkcja
10 maja Darii - udana punkcja

11 maja lkasia--wysoka beta
15 maja Buziulek - udany transfer
16 maja masia123 - wysoka beta
21 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane crio....
Maj joasia2906 - udane crio :)bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio
05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przedudanym IVF
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Senpodarowanie przez klinikę dwóch chłopaków


Jak wszyscy z bet na jaskrawo zielono to i babcia Sylwia też.

Lawendowy wiesz, że zawsze i ja wyciągnę rękę by pomóc. Ale Tobie w sierpniu przyda się pomocna dłoń tylko do wycierania łez szczęścia :tak:. Zobaczysz. Ja zostanę tutaj sama na forum, a mój nick porośnie pajęczyna.

A mnie wszystko już dołuje. Zrobiłam kolejnego sikacza - po drodze do pracy kupiłam teścik, przed pacjentem do łazienki. Poczekałam i w bek..... Telefon do męża i jakoś mnie do pionu ustawił. Jednak jak wracałam do domu znów się rozkleiłam. Ja już nie daję rady.

Już zaczynam głupoty analizować. W pracy przyszło mi na myśl, że skoro ja przy wyższym dawkowaniu miałam o wiele niższy progesteron w porównaniu do masii i ikasii...to pewnie jest to oznaka niepowodzenie. Cholera, jestem lekarzem a zaczynam w gusła wierzyć! Przecież co ma piernik do wiatraka... ale weźcie i wytłumaczcie wariatce, która sikacza robiła nawet w 4 dpt....:szok:

Przyjechałam do domu, mąż mnie przytulił, odsłonił brzuszek i wycałował go mówiąc że za bardzo ściskam spodniami dzieci:-)...Aż mi się ciepło na serduszku zrobiło. Jednak on pojechał, a ja siedzę i ryczę. Z jednej strony tak bardzo chciałabym już wiedzieć, z drugiej strony boję się tego wyniku.:eek:

I weź tu człowieku zrozum babę...:confused:
 
oj Sylwia Sylwia po co robisz te glupie testy. jestes lekarzem dobrze wiesz ze testy nie sa wiarygodne, czekaj cierpliwie do bety i wizualizuj ze jestes w ciazy a nie testuj doluj sie i placz. Bo dzieci to czuja przeciez!!!!!!!! dobrze wiesz ze wyniku juz nie zmienisz, ciesz sie stanem ciazowym a nie zaklocaj sobie tych chwil glupimi testami!! my tu wszystkie trzymamy za Ciebie bedziesz w ciazy, a pajeczyna to moj nick obrosnie bo ja mam zyciowego pecha takze luzuj:)
 
Sylwia wiesz przeciesz, że taki test nie ma prawa wyjść. Nawet jeśli jest tam napisane,że od 25 wykrywa to ile już tu dziewczyn pisało,że nie wyszedł, a betę miały już na prawdę wysoką. Przez te testy tylko bardziej się stresujesz, a Twoim maluszkom na pewno się nie podoba jak mamusia się martwi.

imgres-1.jpeg

niech_ci_przyniesie_szczescie_0.jpg
 

Załączniki

  • imgres-1.jpeg
    imgres-1.jpeg
    7,6 KB · Wyświetleń: 51
  • niech_ci_przyniesie_szczescie_0.jpg
    niech_ci_przyniesie_szczescie_0.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Witajcie dziewczyny :)

Chcę się przywitać, jeszcze nie jestem po inv, ale od następnego cyklu będę sie przygotowywać.
Chociaż, po Waszych opisach widzę, że nie zawsze 1 inv się udaje :(. Generalnie jestem po 5 IUI nieudanych - mam endometriozę, wysoką prolaktynę, niedomogę ciałka żółtego - jakoś nie chce załapać :/ staramy się o dzieciątko od sierpnia 2009.
Chciałam się zapytać mniej więcej w którym dniu cyklu miałyście pobranie jajeczek? Wiem że to pewnie indywidualnie zależy od produkcji jajników.

Pozdrawiam :-)
 
Do góry