reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
martaczi, rożnie. Raz lepiej raz gorzej. wczoraj np. strasznie bolał mnie brzuch, dziś na szczęście już jest trochę lepiej. mam nadzieję że to maluch rosnie i sie rozpycha. od jakiegos tygodnia nie mam już takich strasznych mdłości jak miałam wczesniej.
 
Martaczi &&&&&&& kciuki zaciśnięte za wysoką betę! :tak::tak:

Hola to na pewno maluszek się rozpycha i cieszę się,że lepiej się czujesz - zbliżasz się do okresu, kiedy będziesz się o wiele lepiej czuć, tylko patrzeć jak brzusio rośnie :-)

miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
martaczi - tik tak tik tak. Godzina minęła, a ja zaraz zawału dostanę. Odświeżam stronę jak głupia cały czas.
Ale mi się stres udzielił :zawstydzona/y:
 
Do góry