reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Martaczi jednak skąś ta beta jest - badź dobrej myśli, trzeba powtórzyć betę za dwa dni, pamiętaj,że maluszek może się implantować późno :tak:
 
reklama
Gotadora, coś mi się poplatało. A mieszankę będziesz mieć nie złą:-D. Moj mąż jest spod barana, ojciec waga.
 
martaczi - spokojnie, twoja beta jest taka jak moja w 8 dpt. ale ja miałam podaną blastocyste- czyli dokładnie o 3 dni starszy zarodek, który dużo wcześniej się implantuje. Odpowiada to więc Twojemu wynikowi w 11 dpt. Moja beta cały czas rośnie i liczę, że jutro się rozkręci czego i Tobie życzę!! Acha jak dzwoniłam do kliniki z moja niską betą to lekarz mi powiedział, że taka beta nie bierze się z powietrza i to jest implantacja tyle ,że późna. Powtórz betę i bądź dobrej myśli!! Kciuki trzymam z całych sił!

Witam też wszystkie nowe dziewczyny na forum i życzę szybkiego sukcesu :)
 
Gotadora, bez obaw. Specjalnie dla Ciebie, horoskop
i cała prawda o dzieciach wagach :-)



„Jaka piękność”. Rodzice dzieci spod znaku Wagi często słyszą takie zdanie. To prawda Wagi są czarujące, przypominają cherubinków. Rzadko krzyczą, cały czas się śmieją i wydają się wszystkim zadowolonymi dzidziusiami. Nie wszystko jest takie piękne jak się wydaje

Któregoś razu stawiając przed nim na stole kaszę i jajecznicę zdziwicie się dlaczego nie je, przecież to są jego ulubione potrawy? Może chory? Nie, czuje się wyśmienicie. Może nie jest głodny? Nie, bardzo głodny. No to w czym rzecz? Chcąc go zachęcić do jedzenia stawiacie przed nim szklankę soku pomarańczowego i tost. To jest największy błąd. On po prostu nie mógł zdecydować się na co ma ochotę, a dodając dwie nowe potrawy, jeszcze bardziej utrudniliście mu wybór. Wszystkie wysiłki spełzły na niczym, śniadanie nie zostało zjedzone. Pamiętając o swoim błędzie, następnego poranka stawiacie przed nim tylko jeden talerz. W mgnieniu oka wszystko znika, z następną potrawą jest tak samo. Wagi nie mogą dokonywać wyborów. Nie lubią gdy się je pośpiesza, zwłaszcza z podjęciem decyzji. Gubią się wtedy i wpadają w panikę. Sprawiają wrażenie strasznie upartych, ale to nie jest prawda.

Dziecku –Wadze lepiej na samym początku podpowiadać od czego ma zacząć. Najlepiej mówić spokojnym głosem, w przeciwnym razie nie przyniesie to żadnych efektów. Już we wczesnym dzieciństwie należy uczyć wagi samodzielności. Niezdecydowanie będzie męczyć Wagę przez całe życie.

Jeśli wasz maluszek jest niespokojny, zdenerwowany lub uparty, przyczyną może
waga.png
być głośno grający telewizor bądź też zbyt krzycząca tapeta w pokoju dziecinnym. Chcąc wyciszyć dzieci spod znaku Wagi, najlepiej włączyć cichą spokojną muzykę. Dziecku potrzebny jest spokój, cisza i odpoczynek. Wiele rodziców myśli, że dzieci - Wagi są leniwe. Nie jest to prawda, po prostu okresy aktywności przeplatają się z okresami pełnej apatii. W okresie spokoju dziecko gromadzi energie. Trzeba to przyjąć jako dobro inwentarza, gdyż nie da się z tym nic zrobić.

Jeśli udało wam się nauczyć swoje dziecko chociaż w minimalnym stopniu decydować za siebie, będzie dobrze się uczyć. Wagi mają szybki i logiczny umysł, lubią dyskutować i są bardzo ciekawe świata. Nie lubią natomiast plotek, nie znoszą, gdy ktoś narusza ich prywatność. Same szanują innych, nigdy nie wtrącają się w nie swoje sprawy.

Dzieci - Wagi uwielbiają komfort i porządek w domu, dlatego często spieszą się z pomocą w domowych porządkach. Nierzadko wykazują artystyczne i muzyczne zdolności. Wagi łatwo się zako****ą, dlatego mają wiele romansów i przelotnych miłości. Prawdziwą miłość mogą spotkać dość późno i nie zawsze będą potrafiły ją zatrzymać. Pamiętając o tym jak ciężko im jest podjąć decyzję, czasami Wagą trzeba pomóc w sprawach sercowych, podpowiedzieć ich drugiej połowie, że pierwsza powinna zrobić zdecydowany krok i wziąć sprawy w swoje ręce. W przeciwnym razie może być tak, jak w dzieciństwie z tym nieszczęsnym śniadaniem.
 
Martaczi, koniecznie musisz powtórzyć betę. Myślę, że się jeszcze rozkręci i będzie rosła w zaskakującym tempie.
Zaciskam kciuki z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Czyli ja kolejna do odstrzału :zawstydzona/y:. Ręce mi się już tak z nerwów trzęsły, że musiałam wziąć hydroksyzynę, bo już melisa nie daje rady. :sorry2: ja już też nie daję rady, za dużo obaw we mnie.

Jadę do pracy - może tam odnajdę spokój.
 
Sylwia, spokojnie. Tobie się nie można denerwować, nie w Twoim stanie.
Zobaczysz, że będzie dobrze, że beta będzie 3-cyfrowa :-):-):-) a ja ze swojej strony kciuki oczywiście tak,
ale jeszcze jestem z Tobą całym swoim
 
reklama
Do góry