reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
o Matko co za stres jestem już po tak się stresuję, że ciężko mi się oddycha:szok: Kochane dziękuję za &&&!!!

Sylwia
jak się trzymasz jeszcze 2 dni przed Tobą o rety też tak jak Ty mam milion myśli :-(
Kinga ja amh miałam niskie zupełnie przy dolnej granicy i teraz przy stymulacji gonalem super zareagowałam i miałam 18 komórek chociaż nic z tego nie wyszło dr stałe zdanie czasami się tak dzieje mi już 3 raz niestety! jaki masz plan działania ?
Ikasia trzymam kciuki coś mi tu pachnie majową ciążą :-D
 
Dopisuję się do kanlendarza :-)

8 maja Martaczi - wysoka beta
10 maja Sylwia - wysoka beta
10 maj GizaS-scratching endo
10 maja Buziulek - udana punkcja
10 maja Darii - udana punkcja

11 maja lkasia--wysoka beta
15 maja Buziulek - udany transfer
21 maja Lilia♥ - wizyta kontrolnaprzed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane krio (albo i nie przezmoje pomyłki) :(
Maj joasia2906 - udane crio :)bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania docrio
05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przedudanym IVF
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Senpodarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
 
Martaczi pamiętam jak ja czekałam na swoje wyniki, nie mogłam pracować, co chwilę odświeżałam stronę a wyników nie było i nie było. Stres był niesamowity.
 
I ja zmienię trochę swoją pozycję :-)

8 maja Martaczi - wysoka beta
10 maja Sylwia - wysoka beta
10 maj GizaS-scratching endo
10 maja Buziulek - udana punkcja
10 maja Darii - udana punkcja

11 maja lkasia--wysoka beta
15 maja Buziulek - udany transfer
21 maja Lilia♥ - wizyta kontrolnaprzed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane crio....
Maj joasia2906 - udane crio :)bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania docrio
05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przedudanym IVF
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Senpodarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
 
w labo to już chyba za godzinę a w internecie później trochę ale mam taki stres że nie dam rady odebrać Jezu jak ja się boje wyniku poniżej 2 zawsze taki mam:wściekła/y:

Słońce stres w niczym Ci nie pomoże, proszę spróbuj troszkę się uspokoić. Może meliska? Ja wiem, że łatwo mi mówić, a w piątek sama będę w portki robiła. Jednak prawda jest taka, że w momencie testu nasz los jest już przesądzony i nerwy nie zmienią nic.

Martaczi trzymam kciuki mocno. Do pracy idę dopiero na 14:40 więc zdążę Ci jeszcze pogratulować :tak::-D
 
reklama
Do góry