reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy robiliście testy ,,wcześniej „” to znaczy przed data podana w zaleceniach lekarza ?
Czy już wychodziły ?
Tak, bo chyba bym nie wytrzymała do bety w 14 dpt.
Tzn. na początku zamierzałam, ale w okolicach 6.dnia miałam plamienie, jak się okazało implantacyjne, i dzień po nim zrobiłam pierwszy test, który był bladą kreską, ale jednak...
 
reklama
Czy robiliście testy ,,wcześniej „” to znaczy przed data podana w zaleceniach lekarza ?
Czy już wychodziły ?
Lekarz prosił o zrobienie bety najwczesniej 7dpt - oczywiście nie posłuchałam bo ja z tych niecierpliwych jestem i już 6dpt robiłam badanie z krwi ☺️
Test zrobiłam 5 dpt po południu i była bardzo jasna druga kreska ale taki kupiony w aptece . Test pink strumieniowy z rana był bielusienki 🫣.
 
Witajcie :-)

Madame JS jestem na stymulacji. Jeśli dobrze pojdzie to punkcja za tydzień, a transfer w styczniu.

Jagnaxxx po cichu mam nadzieję, że uda się za pierwszym razem. Wierzę w to, muszę wierzyć.

Będęwkoncumama co to jest to Ana?
Trzymam kciuki!

Maszkaa mnie od razu proponowali KD, ale uparłam sie, że chce spróbować na swoich, jak jeszcze mam co miesiąc owulację.
W której klinice jesteś?
My mamy zamiar badać zarodki, mówili, że w naszym wieku to konieczne.

Serduszkowelove a próbny transfer robili?
 
Witajcie :-)

Madame JS jestem na stymulacji. Jeśli dobrze pojdzie to punkcja za tydzień, a transfer w styczniu.

Jagnaxxx po cichu mam nadzieję, że uda się za pierwszym razem. Wierzę w to, muszę wierzyć.

Będęwkoncumama co to jest to Ana?
Trzymam kciuki!

Maszkaa mnie od razu proponowali KD, ale uparłam sie, że chce spróbować na swoich, jak jeszcze mam co miesiąc owulację.
W której klinice jesteś?
My mamy zamiar badać zarodki, mówili, że w naszym wieku to konieczne.

Serduszkowelove a próbny transfer robili?
My w Novum, przerobiliśmy invimed wawa i ja osobiście mam kiepskie doswiadcZenia. Ale w naszej klinice są przeciwni badania zarodkow. My mamy po 34 lata.
 
Witajcie :-)

Madame JS jestem na stymulacji. Jeśli dobrze pojdzie to punkcja za tydzień, a transfer w styczniu.

Jagnaxxx po cichu mam nadzieję, że uda się za pierwszym razem. Wierzę w to, muszę wierzyć.

Będęwkoncumama co to jest to Ana?
Trzymam kciuki!

Maszkaa mnie od razu proponowali KD, ale uparłam sie, że chce spróbować na swoich, jak jeszcze mam co miesiąc owulację.
W której klinice jesteś?
My mamy zamiar badać zarodki, mówili, że w naszym wieku to konieczne.

Serduszkowelove a próbny transfer robili?
Badanie immunologiczne ... Pokazuje czy masz jakąś chorobę autoimmunologiczną . Która przeszkadza zajść w ciążę.
 
Jaaaa ja już gotowa do drogi 🙈 oczy mi się same zamykają 🙈 nie wiem jak wytrzymam tyle godzin bez snu 🙈 na wszelki wypadek wzięłam koc cieplutki do auta i podusie 🙈🤣🤣🤣 mąż będzie się biedny męczył a ja smacznie spala 😍😍😍

Dziś miałam tak realistyczny sen z ciążą że to bajka 🙈 śniło mi się że urodziłam dziewczynkę , wyszłam do domu ale nie umiałam jej karmić piersią . Poszłam do szpitala z mężem żeby panie mi pokazały jak ja karmić ... Bo ja ją przystawiałam do piersi a ona główkę w drugą stronę 🙈

Więc pani kazała mi odciągnąć pokarm do strzykawki 😱😱🙈 następnie przelała do czegoś i kazała podać maleństwu 🙈 zapytałam męża czy chce nakarmić córkę mówi że tak , w między czasie dostałam smsa od siostry żeby wysłać jej zdjęcie maleństwa i mąż jakos tak niefortunnie przyłożył to coś do karmienia do buzi malutkiej że cały pokarm się wylał 🙈🤦‍♀️


Po.chwili się obudziłam do🚾 i poszłam spać dalej ... I dalej ten sam sen się mi śnił ... Ale jak już budzik na łódź zadzwonił to nie pamiętam reszty snu 😔



Eh.... Zwariuje do USG 🙈🙈🤦‍♀️





Miłego poniedziałku ❤️
 
Jaaaa ja już gotowa do drogi 🙈 oczy mi się same zamykają 🙈 nie wiem jak wytrzymam tyle godzin bez snu 🙈 na wszelki wypadek wzięłam koc cieplutki do auta i podusie 🙈🤣🤣🤣 mąż będzie się biedny męczył a ja smacznie spala 😍😍😍

Dziś miałam tak realistyczny sen z ciążą że to bajka 🙈 śniło mi się że urodziłam dziewczynkę , wyszłam do domu ale nie umiałam jej karmić piersią . Poszłam do szpitala z mężem żeby panie mi pokazały jak ja karmić ... Bo ja ją przystawiałam do piersi a ona główkę w drugą stronę 🙈

Więc pani kazała mi odciągnąć pokarm do strzykawki 😱😱🙈 następnie przelała do czegoś i kazała podać maleństwu 🙈 zapytałam męża czy chce nakarmić córkę mówi że tak , w między czasie dostałam smsa od siostry żeby wysłać jej zdjęcie maleństwa i mąż jakos tak niefortunnie przyłożył to coś do karmienia do buzi malutkiej że cały pokarm się wylał 🙈🤦‍♀️


Po.chwili się obudziłam do🚾 i poszłam spać dalej ... I dalej ten sam sen się mi śnił ... Ale jak już budzik na łódź zadzwonił to nie pamiętam reszty snu 😔



Eh.... Zwariuje do USG 🙈🙈🤦‍♀️





Miłego poniedziałku ❤️
Dasz rade. Na 200% będzie pięknie ;*
 
reklama
Jaaaa ja już gotowa do drogi 🙈 oczy mi się same zamykają 🙈 nie wiem jak wytrzymam tyle godzin bez snu 🙈 na wszelki wypadek wzięłam koc cieplutki do auta i podusie 🙈🤣🤣🤣 mąż będzie się biedny męczył a ja smacznie spala 😍😍😍

Dziś miałam tak realistyczny sen z ciążą że to bajka 🙈 śniło mi się że urodziłam dziewczynkę , wyszłam do domu ale nie umiałam jej karmić piersią . Poszłam do szpitala z mężem żeby panie mi pokazały jak ja karmić ... Bo ja ją przystawiałam do piersi a ona główkę w drugą stronę 🙈

Więc pani kazała mi odciągnąć pokarm do strzykawki 😱😱🙈 następnie przelała do czegoś i kazała podać maleństwu 🙈 zapytałam męża czy chce nakarmić córkę mówi że tak , w między czasie dostałam smsa od siostry żeby wysłać jej zdjęcie maleństwa i mąż jakos tak niefortunnie przyłożył to coś do karmienia do buzi malutkiej że cały pokarm się wylał 🙈🤦‍♀️


Po.chwili się obudziłam do🚾 i poszłam spać dalej ... I dalej ten sam sen się mi śnił ... Ale jak już budzik na łódź zadzwonił to nie pamiętam reszty snu 😔



Eh.... Zwariuje do USG 🙈🙈🤦‍♀️





Miłego poniedziałku ❤️
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze❤️
 
Do góry