reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

🍀🍀🍀🍀
Kiedy masz USG? 😊 Na wszelki wypadek kciuki trzymam już teraz.
Edit:
Ja mam w piątek i nie mogę wytrzymać 🙈 to bedzie 31 dpt. Ostatnią miałam w klinice w 23 dpt, było niby wszystko ok, serduszko "ćmiło" ale lekarz nie mierzył niczego. Miałam się zgłosić za 2 tygodnie do lekarza u którego chcę prowadzić, ale ja oczywiście już nie mogę czekać i umówiłam się na za tydzień po tamtej wizycie 😅 bardzo chciałabym mieć już kartę ciąży i jakieś konkrety co do mojego kropka. 😍
W tym tygodniu 😉 jak będę po wizycie na pewno się odezwę 😉
 
reklama
Hej dziewczyny jak długo przed transferem przyjmowałyście progesteron przy cyklu sztucznym, zarodkek 5 dniowy. Przyjomwałyście pełne 5 dni progesteron i transfer odbywał się tak jakby 6 dnia? Czy może piątego dnia przyjmowania progesteronu ?

I jeżeli któraś miała wlew z accofil zdażyło wam się transfer 5 dniowego zarodka zrobić 6 dnia od podania leku?
 
Hej dziewczyny jak długo przed transferem przyjmowałyście progesteron przy cyklu sztucznym, zarodkek 5 dniowy. Przyjomwałyście pełne 5 dni progesteron i transfer odbywał się tak jakby 6 dnia? Czy może piątego dnia przyjmowania progesteronu ?

I jeżeli któraś miała wlew z accofil zdażyło wam się transfer 5 dniowego zarodka zrobić 6 dnia od podania leku?
Cześć, wychodzi na to, że 6. dnia. 5 pełnych dni przyjmowania proga (no, zaczęłam wieczorem, więc połowa dnia), a w dniu transferu pominęłam dawkę rano, dopiero po transferze.
 
Hej dziewczyny jak długo przed transferem przyjmowałyście progesteron przy cyklu sztucznym, zarodkek 5 dniowy. Przyjomwałyście pełne 5 dni progesteron i transfer odbywał się tak jakby 6 dnia? Czy może piątego dnia przyjmowania progesteronu ?

I jeżeli któraś miała wlew z accofil zdażyło wam się transfer 5 dniowego zarodka zrobić 6 dnia od podania leku?
Hej ja teraz zaczęłam brać w środę rano , a transfer w poniedziałek o 13. W dniu transferu leki rano.wzielam , a te popołudniowe dopiero o 16 miałam wziasc ( dwie godziny później niż zawsze 🙈) co do accofilu to zamiast wlewu cała ampułkę przyjęłam w formie zastrzyku w brzuch w sobotę około godziny 18 (jeśli mnie pamięć nie myli )
 
Hej dziewczyny jak długo przed transferem przyjmowałyście progesteron przy cyklu sztucznym, zarodkek 5 dniowy. Przyjomwałyście pełne 5 dni progesteron i transfer odbywał się tak jakby 6 dnia? Czy może piątego dnia przyjmowania progesteronu ?

I jeżeli któraś miała wlew z accofil zdażyło wam się transfer 5 dniowego zarodka zrobić 6 dnia od podania leku?
Transfer masz po 5 pełnych dniach przyjmowania progesteronu.
Wlew z accofilu miałam w sobotę a transfer w środę. Także było to 5 dnia ;)
 
Hej dziewczyny jak długo przed transferem przyjmowałyście progesteron przy cyklu sztucznym, zarodkek 5 dniowy. Przyjomwałyście pełne 5 dni progesteron i transfer odbywał się tak jakby 6 dnia? Czy może piątego dnia przyjmowania progesteronu ?

I jeżeli któraś miała wlew z accofil zdażyło wam się transfer 5 dniowego zarodka zrobić 6 dnia od podania leku?
ja miałam całkiem inaczej niż w Polsce - 14dc ruszyłam z progesteronem a w 17dniu cyklu transfer czyli jakieś 3,5 pełnego dnia i transfer udany.
 
reklama
Do góry