reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie lekarz zalecił takie badanie, jest to konieczne ponieważ mam już jedno dziecko a drugie od ponad roku nie wychodzi, dlatego nie uważam ze to jest pseudo powód, tylko zwykła ciekawość czy to tez badają
W Invikcie masz podaną płeć, ale nie wiesz który zarodek Ci podali. Jak masz kilka to można drogą eliminacji przy kolejnych transferach. W pozostałych klinikach tej informacji nie podają, chociaż to jest sprawdzane. Wyjątkiem jest wybór płci, jeśli występują mutacje w kariotypie związane właśnie z płcią.
 
reklama
Ja też miałam 3.razy krwawienie w pierwszym trymestrze i na początku drugiego.
Strasznie to stresujące.
Dwa razy bez przyczyny A raz był krwiak.
Często na plemienia wpływa przyjmowanie heparyny :(
Odpoczywaj i Wit C brałam bo podobno uszczelnić naczynka krwionośne.
Dziękuje za odpowiedź 😊 a ile dni trwały u Ciebie plamienia…też ponad tydzień?
 
Jak na razie tak 😉 dziękuję że pytasz ❤️😘
Na dniach wizyta i się okaże czy wszystko dobrze 🙏🙏🙏🙏
Plamienia miałam tylko ten jeden dzień i już spokój był 🤷‍♀️🤦‍♀️


Ogólnie nie mogę spać wieczorami bo mi niedobrze 🙈 nie zwracam ale jak położę głowę do poduszki to mam wrażenie że razem będę 🤮🤮🤮🤮
Piersi dalej bolą ( chodź był dzień że nie bolały i już była schiza 🤦‍♀️)
No i ciągle wizyty w 🚾🚻 🙈
Od tygodnia Zębów nie mogę myć bo kończy się to 🤮🤮🤮 za każdym razem 🙈 właśnie się zbieram kupić jakąś paste owocowa , nie wiem . Jakąś żebym mogła normalnie zęby umyć 🙈

Teraz każdego dnia modlę się żeby zarodek z serduszkiem był widoczny na wizycie 🙏🙏🙏🙏 niby tam zarys był widoczny tylko ja jak przybliżyłam zdjęcie to też coś tam widzę , tylko pytanie czy sobie wkręcam czy naprawdę tam.jest ... Na karcie i formacyjnej z wizyty jest napisane że jest ... Tzn. widać zarys ...


Boje się że to będzie powtórka z rozrywki... Boje się tej wizyty 😔
W poniedziałek mam doszczepienie ... Nie wiem czy jest sens ... Bo jeśli ciąża nie rozwija się prawidłowo ... Nawet nie mam gdzie sprawdzić przed weekend 😔
Mocno wierze że nie kolejny raz nie zostanę wystawiona na taką próbę ... Że tym razem będzie dobrze i niedługo zobaczę pięknie pikacace serduszko i moje małe wielkie szczęście 🙏
Serce mówi jedno , a rozum po tylu niepowodzeniach podpowiada drugie 🤷‍♀️ i badz człowieku mądry 🙈
Też nie mogłam myć zębów, pierwsze i jedyne wymioty w ciąży miałam na samym początku własnie przy myciu. Potem mocno uważałam. Język do samego końca ciąży myłam tylko na początku 🤣
Wszystko jest ok! I wszystko na to wskazuje. Więc doszczepienie ma sens jak najbardziej.
Wierzę, że tym razem już musi być dobrze, zasługujesz na to.
 
reklama
Na pewno bedzie dobrze ;)
Ja tez mialam wymioty po myciu zebow. Czlowiek umyl zeby i juz trzeba byl zaczynac od nowa 😂
Co do spania w nocy to daj sobie troszke wyzej poduszke, żebyś nie lezala na plasko. Mi pomoglo
A wiecie, że zębów nie można myć zaraz po 🤮 bo robicie sobie krzywdę? A dokładnie zębom. Powinno się tylko przepłukiwać, bez żadnego tarcia, po pół godzinie najszybciej umyć
 
Do góry