reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy bierzecie magnez po udanym transferze? Czy to może zaszkodzić? Ja sama z siebie, lekarz nic nie mówił, biorę magnez z solgar (cytrynian), to jest suplement. Jestem 17 dpt. Do tego na początku brałam nospe 3x1, potem zeszłam na 2x1 a teraz staram się sporadycznie. To profilaktycznie, właściwie nie mam skurczy, chce im zapobiec. Biorę 2 razy dziennie po tabletce, jedna ma 200 mg. Czy taka suplementacja jest ok, nie jest za duża? Na opakowajiu pisze żeby poradzić się lekarza przed stosowaniem, i w sumie zaczęłam panikować że coś zrobiłam źle.
 
reklama
Dziewczyny czy bierzecie magnez po udanym transferze? Czy to może zaszkodzić? Ja sama z siebie, lekarz nic nie mówił, biorę magnez z solgar (cytrynian), to jest suplement. Jestem 17 dpt. Do tego na początku brałam nospe 3x1, potem zeszłam na 2x1 a teraz staram się sporadycznie. To profilaktycznie, właściwie nie mam skurczy, chce im zapobiec. Biorę 2 razy dziennie po tabletce, jedna ma 200 mg. Czy taka suplementacja jest ok, nie jest za duża? Na opakowajiu pisze żeby poradzić się lekarza przed stosowaniem, i w sumie zaczęłam panikować że coś zrobiłam źle.
Ja bralam magnez po transferze. Nie robisz nic zle :) ja mialam asmag 3x1
 
Dziewczyny czy bierzecie magnez po udanym transferze? Czy to może zaszkodzić? Ja sama z siebie, lekarz nic nie mówił, biorę magnez z solgar (cytrynian), to jest suplement. Jestem 17 dpt. Do tego na początku brałam nospe 3x1, potem zeszłam na 2x1 a teraz staram się sporadycznie. To profilaktycznie, właściwie nie mam skurczy, chce im zapobiec. Biorę 2 razy dziennie po tabletce, jedna ma 200 mg. Czy taka suplementacja jest ok, nie jest za duża? Na opakowajiu pisze żeby poradzić się lekarza przed stosowaniem, i w sumie zaczęłam panikować że coś zrobiłam źle.
Ja też biorę asmag forte 3 razy dziennie bez zaleceń 😉
 
Dziewczyny...pytanie...czy blastocysta widać gołym okiem?
Bo jestem chora i cała noc straszne kaszlalam a dziś w toalecie na papierze mialam takie coś dziwnego...malutkie ale nigdy takiego czegoś nie widziałam...
Zaczynam wariować...
 
reklama
Do góry