reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję wam za odpowiedzi ❤️ uspokoiłam się jeśli chodzi o magnez, ale znowu mam nowe obsejse.... Jesteśmy na imprezie rodzinnej i zaliczyłam dwie wpadki: zjadłam spory kawałek tortu i dopiero po chwili odkryłam smak alkoholu. Resztę kawałka oddałam mężowi ale i tak się boję że mogłam zaszkodzić.
I dwa: pierwszy raz podawałam lutinus dowcipnie poza domem. Zupełnie nie pomyślałam i pomalowałam paznokcie przed imprezą, a więc w takim stanie, bez aplikatora, zaaplikowałam palcem tabletkę. Czy myślicie że mega zaszkodziłam?
Wybaczcie haos, jestem 17 dpt i świruje... Każda czynność budzi we mnie wątpliwości ;)
Nie zaszkodziłaś ani w pierwszym ani w drugim przypadku 😉
 
reklama
Nie zaszkodziłaś ani w pierwszym ani w drugim przypadku 😉
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ❤️
Faktycznie zmyje dla świętego spokoju. Dzisiaj pierwsza impreza w ciąży (tzn dopiero pęcherzyk jest więc wszystko się może zdarzyć), a już się mega trzeba było pilnować, ani serka, ani szyneczki surowej, tatarka, śledzika 🙈
Czuję się tak dziwnie. To moja 4 ciąża, ale do etapu pęcherzyka na USG jeszcze nie dotarłam ani razu ;)
 
Aaaaa dziewczyny mam pytanie ❤️ byłam dziś robić kontrolna morfologię , i przy okazji zrobiłam betę wynik to 8695. Ostatnia była 728 w niedzielę . Przyrost w normie 😍😍😍😍 Wizytę serduszkowa mam 21 czyli za 9 dni . Myślicie że przy takiej becie już będzie serduszko ??? Niby miałam pojawić się miesiąc po transferze . Ale chcę żeby na tej wizycie był mój mąż więc parę dni szybciej się umówiłam na popołudnie ...
 
Aaaaa dziewczyny mam pytanie ❤️ byłam dziś robić kontrolna morfologię , i przy okazji zrobiłam betę wynik to 8695. Ostatnia była 728 w niedzielę . Przyrost w normie 😍😍😍😍 Wizytę serduszkowa mam 21 czyli za 9 dni . Myślicie że przy takiej becie już będzie serduszko ??? Niby miałam pojawić się miesiąc po transferze . Ale chcę żeby na tej wizycie był mój mąż więc parę dni szybciej się umówiłam na popołudnie ...
Myślę że tak. U mnie były serduszka 23 dpt
 
reklama
Do góry