reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wlasciwie to chyba wszystkie: powiekszenie i bol piersi, nadmierna sennosc, nudnosci, wymioty, zawroty glowy.. no te najbardziej mi dokuczaly.. ale sa osoby ktore nie maja zadnych objawow i wszystko jest w porzadku…
Nie stresuj sie bo to tez nie pomaga… badz dobrej mysli naprawde ;)
 
Dziewczyny pisałam wam o tych moich komórkach, że się nie nadawały bo były ponoć zdegradowane - taką dostałam informację... Zapomniałam napisać. Myślicie, że to mogła też być wina stymulacji?
Tym bardziej, że te moje AMH było 6.6..
Ja przy amh 2,3 tylko dwie komórki miałam. Być może wina stymulacji i na pewno będą coś kombinować inaczej przy kolejnych. A jak w ogóle byłaś stymulowana? Mi moją pani dr powiedziała, że jestem poor responder. Liczyła na 6 komórek.
 
@Będęwkoncumama! Mozesz wykreslic mnie juz z kalendarza z wizyta z 21.10..
Bylam dzis na przyspieszonej wizycie, serduszko juz nie bije.. jutro szpital;)
Trzymam kciuki za Was wszystkie i oby Wam sie udalo ;*
Kochana trzymaj się! Nawet nie ma słów by jakoś ukoić Twój smutek..😭😭😭 zobaczysz jeszcze będziesz miała swoje upragnione maleństwo, wierze w to! 😘😘
 
reklama
Wlasciwie to chyba wszystkie: powiekszenie i bol piersi, nadmierna sennosc, nudnosci, wymioty, zawroty glowy.. no te najbardziej mi dokuczaly.. ale sa osoby ktore nie maja zadnych objawow i wszystko jest w porzadku…
Nie stresuj sie bo to tez nie pomaga… badz dobrej mysli naprawde ;)
Tak muszę być dobrej myśli 🙏trzymaj się jakoś 😔mam nadzieje ze wreszcie się uda !
 
Do góry